20212223242526
2728293031

08. září 2012 14:38

Tři body Čechie přivezla z Tmaně - a zcela zaslouženě!

Oba soupeři mají stále v živé paměti podzimní "malér", kdy se nedohraný zápas musel po katastrofálním výkonu rozhodčího Slabého opakovat, a tak v duchu doufali, že se tentokrát nic podobného nestane! Jenže... Oba celky již netrpělive očekávaly zahájení utkání, avšak rozhodčí Plecitý, který byl k řízení tohoto duelu delegován, nikde... Už, už se schylovalo k domluvě obou klubů, kdo že se ujme nevděčné role hlavního arbitra, když se v areálu (naštěstí) objevil fundovaný rozhodčí Jiří Krupa, který se tedy se zpožděním řízení zápasu ujal.
Čechie byla od úvodních minut aktivnější, vytvořila si územní převahu i šance. Svůj tlak korunovala gólem Vlčka, který měl zanedlouho možnost vstřelit z pokutového kopu další branku, ale trefil pouze tyč! Domácí postupně hru vyrovnali a začali být dopředu hodně nepříjemní. Naštěstí jejich snahu přibrzdil opakovanou střelou Petr Pelc - 2:0.
Ve druhém dějství působili hosté napřed hodně zakřiknutě a obraz hry se zcela změnil. Čechii trvalo dobrých dvacet minut, než opět začala hrát "svůj" fotbal a kdy vstřelila další branku. jejím autorem byl po dorážce kapitán Spurný. Zbývající minuty poklidného zápasu se již dohrávaly spíše z povinnosti a Nový Jáchymov tak dokráčel k zaslouženému vítězství.

VČS Tmaň - Čechie Nový Jáchymov 0:3 (0:2).
Branky: Vlček, P. Pelc, Spurný. Rozhodčí: Krupa. Diváků: 50.
Sestava: Palek - Havel, Zíma, Cimpa, Odeesho Yaqo - Patera, Krob, M. Milfait (46. Pém), Spurný, - P. Pelc (68. T. Král), Vlček.

e-mail: p.milfait@atlas.cz