20212223242526
2728293031

23. září 2012 15:25

Utrápené tři body z Kublova aneb zaplaťpánbů, je to za námi ...

Doslova utrápené vítězství Čechie se tentokrát zrodilo v Kublově. Nerovný terén dělal hostům od úvodních minut očividné problémy a více než fotbalový spíše bojovný domácí celek tak mohl jít překvapivě do vedení už v prvních minutách zápasu. Když pak Kublov nastřelil po chvilce břevno, vypadalo to s Čechií všelijak…
Novojáchymovští postupem času hru vyrovnali, ale v útoku byli zcela bezzubí. Jejich zakončení častokrát jen o kousek míjelo branku Kublova, a tak poločas skončil možná trochu překvapivým výsledkem 1:0 pro domácí!
Po změně stran naštěstí hosté nepropadli panice, na hrbolatém terénu o poznání lépe kombinovali a dočkali se i branek. Po vyrovnávací brance Zábranského Čechie odskočila  soupeři po Krobem proměněné penaltě a následném centru Vlčka, který nezadržitelně hlavou poslal do branky Spurný. Zdaleka ale nebylo rozhodnuto. Domácí snížili na rozdíl gólu a hrstka domácích fandů v tu chvíli marně doufala ve vyrovnání. Po „žoulovské“ souhře bratří Pelců už to ale opět bylo o dva góly, když centr Martina dorazil Petr. Hosté si i nadále zadělávali na velké problémy a povolili Kublovu po rohovém kopu znovu kontr – 3:4. Definitivní tečku za utrápeným zápasem napsal Spurný a Čechie si tak do tabulky připsala další tři body a co víc, pořádně si oddechla, že má tento zápas zdárně za sebou…
KUBLOV - NOVÝ JÁCHYMOV 3:5 (1:0)
Sestava:
Palek – Havel, Zíma (64. M. Pelc), Cimpa, Odeesho Yaqo – Spurný, M. Milfait (78. T. Král), Krob, Vlček – Zábranský, Patera (46. P. Pelc).
Branky:  Spurný 2, Zábranský , Krob z penalty, P. Pelc. ŽK: Cimpa, Krob, Spurný. Rozhodčí: Krbec. Diváků: 80.