20212223242526
2728293031

21. říjen 2012 12:52

Na vstřelení gólů bylo šancí a standardek více než dost, bohužel ...

Zápas „blbec", tak nějak lze jedním slovem nejvýstižněji charakterizovat včerejší utkání Čechie ve Vysokém Újezdu. Hned na úvod obrovské množství chyb v obraně a nespočet nepřesností určily ráz zápasu u golfového areálu. Domácí rozhodně nepředváděli nijak oslnivý fotbal, ale oproti hostům měli v jednom navrch. V bojovnosti! Vysoký Újezd šel poměrně brzy a snadno do vedení, ale hosté srovnali krok po gólu Spurného. Čechie si i tak vytvořila celou řadu velice dobrých šancí, ale způsob, jakým s nimi naložila, byl trestuhodný. Trest také skutečně přišel a to na opačné straně, když domácí vstřelili svůj druhý gól a dali hostům pořádnou lekci z produktivity. Co naplat, že vývoji zápasu by při odchodu do „kabin" spíše odpovídal stav 2:5, když o gól byl lepší po první pětačtyřicetiminutovce domácí celek.
Nepřesnost z kopaček Čechie se nevytratila ani po změně stran a v týmu se, bohužel, tentokrát až do poslední minuty nenašel nikdo, kdo by zvedl prapor a strhl ostatní k lepšímu výkonu. Vysoký Újezd tedy trestal i potřetí a marná snaha hostů o změnu skóre v posledních minutách byla spíše fotbalovou křečí... Asi nejvíce ze všeho může hosty mrzet vysoký počet standardních situací kolem domácí šestnáctky, ale jejich provedení bylo v drtivé většině hodně nepřesné. Výjimkou tak byl pouze pokus Péma a následná dělovka Vlčka ze hry, ale s oběma pokusy si domácí gólman s vypětím všech sil poradil.
Domácí se po utkání přiznali, že jejich odvážným přáním před výkopem byl zisk bodu, nakonec se však radovali z vítězství...

Vysoký Újezd - Nový Jáchymov 3:1 (2:1).
Branka: Spurný. Rozhodčí: Špicl. ŽK: Havel, T. Král, M. Pelc. Diváků: 60.
Sestava: Palek - Mitrovský /62. T. Král/, Zíma /68. P. Milfait/, Cimpa, Havel - Spurný, M. Pelc, M. Milfait, Vlček - P. Pelc, Pém.