20212223242526
2728293031

01. duben 2013 12:02

Přátelské derby se hrálo v režii Čechie, na umělce i v sobotu!

Namísto již druhého odloženého mistrovského zápasu sehrála Čechie „narychlo" sjednaný „přátelák" s Hudlicemi opět na umělce v Berouně. Od první minuty udávali Novojáchymovští tempo hry a vytvářeli si jednu šanci za druhou. První poločas tak skončil zcela zaslouženě 4:0. Po přestávce padl už jen jeden gól, ale Čechie v něm i nadále předváděla líbivý kombinační fotbal, i když s nepřesnou muškou...

Nový Jáchymov - Hudlice 5:1 (4:0).

Branky: David 2, Cimpa, Spurný, M. Pelc,  Rozhodčí: Špicl. Diváků: 15.
Sestava: Palek - Havel, Krob, M. Milfait, Odeesho Yaqo, Žalud, Spurný, Cimpa, Pém, David, T. Král, M. Pelc, Mitrovský, Joukl (střídání hokejovým způsobem).

Další utkání sehraje Čechie opět v Berouně Na Máchovně, tentokrát již půjde o mistrovský zápas III. třídy odd. A, když v „domácím" prostředí na umělce u traktorky přivítá již v sobotu 6. dubna od 16:30 hodin VČS Tmaň. (Pozn.: zápas se měl hrát původně v neděli 7. dubna v Novém Jáchymově, ale po dohodě obou klubů se uskuteční právě v Berouně na umělé trávě 3. generace).

Zítra, tj. v úterý 2. dubna, se v areálu Čechie a jeho těsné blízkosti koná od 16 hodin brigáda. Kdo může, přijďte nám pomoci. Děkujeme!

e-mail: p.milfait@atlas.cz