20212223242526
2728293031

14. duben 2013 19:07

Po remíze s Tmaní odváží tentokrát Čechie z Berouna všechny body!

Utkání v Berouně pod postem začalo pro hosty dobře. Parádní akci po souhře Patery s Odeesho Yaqo a následném centru „uklidil" do sítě hlavičkou neomylně už v 9. minutě Cimpa - 0:1. Poté však hráči Čechie začali vyklízet pole a domácí trestali. Po jejich rychlém brejku bylo už za tři minuty vyrovnáno a Cembrit měl čím dál více navrch. Ve 26. minutě zahrávali domácí rohový kop a po jejich „voleji" z hranice šestnáctky míč srazil do sítě nešťastně Patera - 2:1. Ke konci poločasu se hra naštěstí vyrovnala, a tak domácí odcházeli do kabin se zaslouženým, ale pouze jednogólovým náskokem.
Po obrátce se však hosté za zvýšeného úsilí brzy propracovali k mnohem fotbalovějšímu projevu a odměnou jim zanedlouho byly góly v soupeřově síti. Nejprve v 63. minutě dobře zatočený Krobův centr doslova „docpal" do sítě z brankové čáry Spurný - 2:2. Za dalších deset minut to byli opět hosté, když se po rohu Kroba dobře orientoval střídající Pelc a po něm byl znovu na brankové čáře důrazný Žalud - 2:3. Pojistku na tříbodový zisk po dalším rohu Kroba přidal tečující kapitán Spurný - 2:4.

Cembrit - Nový Jáchymov 2:4 (2:1).

Branky: Spurný 2, Cimpa, Žalud. Rozhodčí: Košťálek. ŽK: Spurný, Krob. Diváků: 130.
Sestava: Palek - Odeesho Yaqo, Zábranský, M. Milfait, Havel (60. M. Pelc) - Patera, Krob, Cimpa, Spurný - Žalud, Pém. Realizační tým na střídačce: Petr Milfait, Marcel Plachý.

Další utkání sehraje Čechie konečně na domácí půdě a to v neděli 21. dubna, kdy od 17 hodin přivítá Kublov.

e-mail: p.milfait@atlas.cz