2728293031

21. duben 2013 23:59

Nová časomíra odpočítávala na domácím trávníku první vítězství

Do fotbalového stánku Čechie dorazila v neděli odpoledne solidní návštěva, svoji premiéru si odbyla nová digitální časomíra (ještě jednou děkujeme Jardovi Hrůzovi) a také klobásový gril od firmy FORTE Františka Voříška...
Utkání samotné začalo pro Čechii skvěle a už ve 2. minutě skóroval Pém. Do poločasu přidali další branky Žalud a M. Pelc a mohlo se zdát, že po obrátce bude brankostroj domácích ještě bohatší.
Nestalo se, naopak... Jediný gól hostům už v první minutě druhého poločasu hráči Čechie doslova darovali a rázem to bylo 3:1.  Krob naštěstí hned kontroval a poslal domácí znovu do tříbrankového vedení. V 55. minutě přidal svůj druhý gól do soupeřovy branky Pém. V dalších minutách domácí rozhodně nepředváděli nijak oslnivý fotbal, namísto herní pohody často bylo na hrací ploše zbytečné nervozity více než je zdrávo a utkání tak pouze spělo ke svému závěru.

Nový Jáchymov - Kublov 5:1 (3:0).

Branky: Pém 2 (2. a 55. min.), 19. Žalud, 37. M. Pelc, 47. Krob. Rozhodčí: Chvátal. ŽK: Krob. Diváků: 130.
Sestava: Palek - Odeesho Yaqo, Cimpa, M. Milfait (89. Spurný), Havel - Patera, Krob (75. Cihelka), Bartoš, M. Pelc (56. T. Král) - Žalud, Pém. Realizační tým na střídačce: Petr Milfait, Marcel Plachý, Aleš Havelka.

Další utkání sehraje Čechie na Svaté (neděle 28. dubna od 17 hodin).