22232425262728
2930

06. květen 2013 07:06

Gólové hody si hráči ani diváci nedokázali užít...

V dalším utkání přivítala Čechie na svém hřišti předposlední celek tabulky ze Srbska a utkání se v mnohém podobalo tomu nedávnému s Kublovem. Čechie praktikovla od začátku spíše pěší fotbal a o nějakém nasazení nemohla být ani řeč. Zdecimovaný soupeř doplnil počet na jedenáct mužů v poli až v 10. minutě za stále bezbrankového stavu.... Ve 14. minutě se konečně prosadil Cimpa, ale nadále laxní projev domácích hosté brzy potrestali vyrovnáním. Dlouho to vypadalo na pořádné trápení, až ve 25. minutě skončila šťastně v brance hostí sražená střela Kroba - 2:1. Do přestávky pak přidali ještě další góly Vlček a znovu Cimpa a do kabin se tak odcházelo za pohodového stavu 4:1 pro domácí tým.
Hmed v úvodu druhého dějství se trefil Martin Pelc, ale hosté zanedlouho znovu korigovali na 5:2. Góly na trávníku padaly dál, ale radost ze hry měl asi jen málokdo... Po brankách Spurného a Vlčka se časomíra posunula na stav 7:2 a poté byla řada opět na hráčích hostujícího celku. Prakticky celé utkání "odříznutá" čtveřice domácích zadáků se musela mít i proti předposlednímu týmu na pozoru a chvilku před koncem přišel další trest v podobě nařízené a proměněné penalty - 7:3. Účet zápasu uzavřel už v nastaveném čase svojí druhou trefou Martin Pelc - 8:3.
Čechie tak v utkání se Srbskem získala jen a jen "povinné" vítězství...

Nový Jáchymov - Srbsko 8:3 (4:1).
Branky: 14. a 45. Cimpa, 38. a 70. Vlček, 46. a 92. M. Pelc, 25. Krob, 63. Spurný.
Rozhodčí: Palek. Diváků: 130.
Sestava: Palek - Odeesho Yaqo, M. Milfait, Cihelka, T. Král - Vlček, Krob (46. Moravec), M. Pelc,  Spurný - Cimpa, Zábranský. Realizační tým na střídačce: Petr Milfait, Marcel Plachý.

Další utkání sehraje Čechie ve středu 8. května od 17 hodin v Loděnici proti rezervnímu týmu místního AFK.