22232425262728
2930

12. květen 2013 19:50

V derby měli dlouho navrch, nakonec však prohráli...

Od prvních minut udávala tempo hry hostující Čechie, ale v derby měla nepřesnou mušku a řadu šancí zlikvidoval i výborný gólman Hudlic Sklenář. Ten vytáhl již ve 2. minutě tvrdou střelu Spurného na roh, v 18. minutě pak vychytal tváří v tvář únik P. Pelce. Domácí se v první půli prakticky k ničemu nedostali a branku Palka vážněji neohrozili.
Ve druhém poločasu se hosté marně snažili překonat výborného Sklenáře v brance. Nepovedlo se to Krobovi z trestného kopu a když doslova "zazdil" tutovku Spurný, dalo se tušit, že by toho hosté zanedlouho mohli litovat... Obavy se naplnily čtvrt hodiny před koncem utkání, když se parádně zpoza šestnáctky trefil Bergman - 1:0. Hosté se sice snažili s nepříznivým stavem bojovat, mnohem častěji však bojovali s vlastní nedisciplinovaností. Domácí zahrozili ještě jednou, když Havlíčkova bomba z trestného kopu ze vzdálenosti dobrých 30 m orazítkovala břevno a jejich pohotová dorážka skončila bravurním zákrokem brankáře Palka. V posledních minutách se více přerušovalo než hrálo, což hrálo do not domácímu týmu. Brzy tak zazněl závěrečný hvizd rozhodčího Knotka a po něm byla k vidění už jen naprosto zbytečná (stejně tak jako v první půli žlutá) tentokrát červená karta hostujícího Kroba... Přestože Čechie měla v derby očividně více ze hry, na zisk bodů to opět nestačilo...

Hudlice - Nový Jáchymov 1:0 (0:0).
ŽK: Krob, M. Pelc. Rozhodčí: Knotek. Diváků: 110.
Sestava: Palek - Odeesho Yaqo, M. Milfait, Zábranský, T. Král - Žalud (54. Patera), Krob, Bartoš, Spurný - P. Pelc (67. M. Pelc), Cimpa. Realizační tým na střídačce: Petr Milfait, Marcel Plachý, Jiří Pém.

Další utkání sehraje Čechie v neděli 19. května od 17 hodin doma proti Vysokému Újezdu.