22232425262728
2930

26. květen 2013 20:30

Čechie sahala po vítězství, nakonec bere bod za remízu

Na poslední chvíli a také hodně hluboko do svých rezerv musela sáhnout Čechie v dalším utkání III. třídy. Celých devadesát minut tak po hodně dlouhé době odehráli jak Mašek, tak Havelka a nutno poznamenat, že s bravurou... Domácí působili dlouho na hřišti rozpačitě a Čechie ve „slátané" sestavě udávala tempo hry. Po dvaceti minutách byl v šestnáctce faulován P. Pelc a nařízenou penaltu Spurný suverénně proměnil - 0:1. Za další tři minuty hostující kapitán naservíroval centr do šestnáctky a do sítě jej hlavičkou neomylně uklidil Havelka - 0:2. Do kabin se odcházelo za tohoto stavu a bylo otázkou, co přinese poločas druhý.
V něm mohla Čechie své vedení navýšit, ale Paterova střela v 51. minutě skončila na tyči a už za minutu Pémův únik rozvlnil pouze boční síť... Domácí hru vyrovnali, začínali mít fyzicky navrch a třináct minut před koncem dost šťastně skórovali, když jejich rohový kop hlavou prodloužil do vlastní sítě Zábranský - 1:2. Za další tři minuty už bylo vyrovnáno. Po dorážce „áčkaře" Sevalda se zrodila remíza 2:2.

Nižbor B - Nový Jáchymov 2:2 (0:2).
Branky: Spurný (PK), Havelka. Rozhodčí: Kros. Diváků: 30.
Sestava: Palek - Mašek, Zábranský, Cimpa, Havel - Patera, Spurný, M. Pelc (82. Plachý), P. Pelc - Pém, Havelka. Realizační tým na střídačce: Petr Milfait, Jakub Krob.

Další utkání sehraje Čechie v neděli 2. června od 17 hodin doma proti Zadní Třebani.

e-mail: p.milfait@atlas.cz