20212223242526
2728293031

10. červen 2013 07:32

Čechie si v Broumech vzala podzimní zápas nazpátek

Čechie dorazila do Broum, stejně jako nedávno do Nižboru, s úzkým kádrem. Tento fakt se naštěstí na hře hostů negativně neprojevil, a tak byl k vidění po většinu času pohledný fotbal z obou stran.
Jako první se z dálky osmělil již ve 3. min. Spurný, ale gólman domácích se nenechal zaskočit. Broumy byly směrem dopředu hodně nebezpečné a gólman Čechie Palek se tak musel mít neustále na pozoru. Hosté se po čase vymanili z domácího tlaku a nakonec to byli právě oni, kteří otevřeli účet zápasu. Po skvělé kombinaci Pelce se Žaludem neomylně zamířil do sítě kapitán Spurný - 0:1. Čechie se z vedení radovala pouhých devět minut, kdy skóre srovnal domácí "buldozer" Novák - 1:1.
V začátku druhého poločasu vypálil z trestného kopu tvrdě Spurný, gólman domácích míč s námahou vyrazil, ale dobíhající Pém byl příliš krátký. Zanedlouho se po přesném centru Spurného blýskl parádní hlavičkou Odeesho Yaqo, ale ani z této šance ještě nezahřmělo, byť se tmavá mračna nad broumským trávníkem vznášela již delší dobu... Změnu stavu přinesla až 62. minuta, kdy se z 22 metrů přesně mířenou střelou k tyči blýskl Žalud - 1:2. Pojistku výsledku přidali hosté za dalších deset minut, kdy rohový kop Spurného přetavil v gól hlavičkující Cimpa - 1:3. Hosté už tento stav dobrou hrou a zejména díky výbornému Palkovi v brance udrželi až do závěrečného hvizdu rozhodčího Krůty a z Broum si tak po zásluze odvezli všechny tři body, čímž soupeři zároveň oplatili podzimní porážku.

Broumy - Nový Jáchymov 1:3 (1:1).
Branky: Spurný, Žalud, Cimpa. Rozhodčí: Krůta. ŽK: Havel, Cimpa. Diváků: 150
Sestava: Palek - Odeesho Yaqo, Zábranský, Cimpa, Havel - Patera, Krob (78. Havelka), P. Pelc, Spurný - Pém, Žalud. Realizační tým na střídačce: Petr Milfait, Marcel Plachý.

Další utkání sehraje Čechie již ZÍTRA (11.6.2013) od 18:15 hodin doma proti Zadní Třebani.