20212223242526
2728293031

07. srpen 2013 17:35

Účastník okresního přeboru nad síly Čechie

První přípravný zápas se v parném počasí hrál ve svižném tempu. Čechie se ujala vedení po špatném výkopu brankáře hostí, kdy se míč odrazil od Žaluda do sítě - 1:0. Za čtyři minuty bylo vyrovnáno a soupeř brzy překlopil vedení na svoji stranu, když ve 27. minutě proměnil své bravurní sólo. Domácí předvedli pěknou kombinaci po ose Spurný - Žalud a na jejím konci byla bomba Patery, kterou však trubínský gólman Kopic vyrazil. Soupeř potrestal chybu domácích těsně před přestávkou a po poločasu se tak zrodil stav 1:3.
Ve druhém dějství se domácí zlepšili. Když v 53. minutě navíc Krob bezpečně a tvrdě proměnil pokutový kop, zápas byl znovu na vážkách. Vyrovnáno mohlo být po šanci Spurného, ale nakonec trestal na opačné straně soupeř - 2:4. Ten dostal rovněž výhodu pokutového kopu a s penaltou naložil rovněž úspěšně - 2:5. Pět minut před koncem skončila sražená střela Spurného v brance a bylo to 3:5. Poslední slovo však měli Trubínští v 86. minutě - 3:6.

Nový Jáchymov - Trubín 3:6 (1:3).
Branky: Žalud, Krob /PK/, Spurný. Rozhodčí: Bidšovský. ŽK: Krob. Diváků: 30
Sestava: Palek - Odeesho Yaqo, Spurný, Krob, Havel, Bartoš, Patera, Žalud, M. Pelc, P. Pelc, Pém. Střídali: T. Král, David. Realizační tým na střídačce: Petr Milfait, Aleš Havelka, Marcel Plachý.

Příští utkání sehraje Čechie v sobotu 10. srpna od 17 hodin v Tlustici, další pak v sobotu 17. srpna od 16 hodin v Praze-Řepích.

e-mail: p.milfait@atlas.cz