20212223242526
2728293031

15. září 2013 21:05

Tmaň dlouho kousala, nakonec zůstaly body doma

Do Nového Jáchymova přijel v neděli soupeř s nulou na svém kontě, ale tento stav, jak ukázal samotný zápas, rozhodně neodpovídal jeho herním možnostem. Tmaň byla v poli vyrovnaným soupeřem, ale do šancí ji dobře organizovaná domácí obrana za celých devadesát minut prakticky nepustila...
Dlouho se na hrací ploše nic vážného neudálo, až v 18. minutě protáhl Piskáčka v brance Tmaně P. Pelc. Po Krobově rohu vznikl před hostující brankou pořádný závar, zaznělo i břevno, ale gól nepadl. Tmaňský "universál" mezi tyčemi skvěle vyrazil i střelu Spurného k tyči a na časomíře tak stále svítily dvě nuly. Až ve 37. minutě skvěle od postranní čáry zacentroval Král a hlavička P. Pelce uvnitř šestnáctky byla neomylná - 1:0. Pojistku mohl přidat vzápětí jeho bratr Martin, ale jeho hlavička jen těsně přelétla branku hostí.
Po změně stran se neujala ani hlavička Spurného a zápas tak byl nadále otevřený. Pojistku mohl přidat v 56. minutě Patera, který postupoval sám na Piskáčka, ale domácí záložník si se svojí šancí nedokázal poradit. Uklidnění do řad Čechie tak přinesla až šťastná branka Péma v 77. minutě - 0:2. Závěrečné střelecké pokusy domácích už změnu stavu nepřinesly.
Závěrem tak nezbývá než v nevlídném počasí poděkovat divákům za návštěvu a rovněž tak panu Tomáši Hruškovi, který při páteční vážné poruše klubové sekačky ochotně zapůjčil svůj traktůrek pro posekání hrací plochy...

Nový Jáchymov - Tmaň 2:0 (1:0).
Branky: P. Pelc, Pém. Rozhodčí: Plecitý. ŽK: M. Pelc. Diváků: 100.
Sestava: Palek - T. Král, M. Milfait, Cimpa, David - Patera, Krob, M. Pelc, Spurný - Pém (81. Joukl), P. Pelc (85. Cihelka). Realizační tým na střídačce: Petr Milfait, Marcel Plachý.

Další utkání sehraje Čechie v neděli 22. září od 16:30 hodin ve Vysokém Újezdu.

e-mail: p.milfait@atlas.cz