20212223242526
2728293031

22. září 2013 19:55

Bez bodů a také bez dvou vyloučených...

Utkání vedle golfového areálu Albatross začalo pro hosty po probdělých třech minutách nakonec dobře. Ve 4. minutě zahrával Spurný rohový kop a hlavička P. Pelce byla neomylná - 0:1. Radost z gólu však trvala pouze několik vteřin a domácí vyrovnali na 1:1. Na tahu byli opět hosté, a tak Pelc vybídl v 8. minutě do sóla Pateru, který se tentokrát trefil přesně k tyči - 1:2. Ani toto vedení dlouho Čechii nevydrželo a soupeř v 16. minutě podruhé srovnal krok - 2:2. A co víc, v poli začínal mít jasně navrch. Bojoval, pral se o každý míč a zákonitě tak pro Čechii přišel trest. Nejprve domácí skórovali ve 34. minutě a počtvrté pak o další tři minuty později... Fotbalový zmar hostům tak ukončila až poločasová přestávka.
Po ní se do střelecké listiny zapsal střídající Vlček, jehož vybídl ke skórování přesnou přihrávkou Spurný - 4:3. Když se v další minutě parádně trefil P. Pelc, zdálo se, že Čechie hru ovládne. V obrovské šanci se po chvilce ocitl Spurný, ale štěstí mu v těsné blízkosti branky nepřálo... Těžké chvíle pro hosty přišly zanedlouho, když byl pod sprchy hodně přísně poslán kapitán Spurný a po něm i faulující Pém. Čechie se snažila i v oslabení zvrátit stav utkání na svoji stranu, ale to se nakonec povedlo osm minut před koncem domácím - 5:4.
Novojáchymovští tak ve Vysokém Újezdu podlehli po divoké přestřelce 5:4 a litovat mohou zejména špatnému výkonu v první půli, nepřesným přihrávkám, prohraným osobním soubojům či zbytečným ztrátám míče. Vítězství domácího celku ve svižném a místy tvrdě hraném utkání je zasloužené. Výkon arbitra utkání na našich stránkách hodnotit nehodláme, kdo zápas ve Vysokém Újezdu viděl, obrázek si udělal zcela jistě sám...

Vysoký Újezd - Nový Jáchymov 5:4 (4:2).
Branky: P. Pelc 2, Patera, Vlček. Rozhodčí: Koza. ŽK: Krob, Cimpa, Havel, Spurný. ČK: Spurný, Pém. Diváků: 80.
Sestava: Palek - Havel, M. Milfait, Cimpa (85. Žalud), David - Patera, Krob, T. Král (46. Vlček), Spurný - Pém, P. Pelc. Realizační tým na střídačce: Petr Milfait, Marcel Plachý.

Další utkání sehraje Čechie v neděli 29. září od 16:30 hodin doma proti Lužcům.