20212223242526
2728293031

05. říjen 2013 21:19

"Rezervní" sestava dělala, co mohla, nakonec debaklu nezabránila...

Kdo pozorně sleduje zápasy novojáchymovské Čechie a zná sestavy z jejích posledních dvou utkání (ve Vysokém Újezdu, doma Lužce), v dalším utkání na Tetíně by marně hledal jména hned devíti hráčů (Cimpa, David, Joukl, Král, Krob, Pelc M., Pelc P., Pém, Spurný) !!! Pomyslnou předzápasovou výhrou v dalším klání III. třídy tak byl samotný fakt, že Čechie při zranění Lukáše Bartoše či návratu Jacoba Odeesha Yaqo do Iráku nastoupila do dalšího zápasu v plném počtu !!!
Utkání na Tetíně bylo dlouho vyrovnané. V prvních deseti minutách měli překvapivě navrch hosté, pak se ale začala projevovat lepší fyzická připravenost „mladšího" týmu domácích, která s přibývajícími minutami přinesla i jejich herní převahu. V 19. minutě ještě zachránila Čechii pravá tyč Palkovy svatyně. Jelínkova rána na opačné straně mířila nad branku domácích a po půlhodině hry tak na ukazateli skóre svítil pro hosty stále nadějný bezbrankový stav... Změna stavu přišla ve 31. minutě, kdy Tetín zúročil hlavičkou svůj rohový kop - 1:0. Za pět minut domácí své vedení pojistili druhým gólem a když už se zdálo, že do poločasu tento stav „vydrží", Tetín v posledních vteřinách po špatné obranné hře Čechie přidal gól s pořadovým číslem 3.
Druhá půle se při reálném rozložení sil dohrávala víceméně z povinnosti. Hosté srdnatě bojovali, ale na zvrat v utkání nevěřil asi ani ten největší optimista... Paterova střela v 77. minutě byla po dlouhé době jediným počinem k zaznamenání do statistik, a tak se o slovo znovu přihlásili domácí. Tetín soupeře nešetřil, brzy mu nadělil „bůra", záhy z darované penalty přidal šestý gól a nakonec přidal ještě sedmý...
Krutý výsledek byli hosté nuceni přijmout... Bojovali, hráli to, na co měli, ale na soupeře, bohužel, tentokrát neměli. V řadách Čechie i při tomto debaklu na sebe upozornil především Zábranský.

Tetín - Nový Jáchymov 7:0 (3:0).
Rozhodčí:
Marx. ŽK: Vlček, Jelínek, Palek. Diváků: 80.
Sestava: Palek - Havel (84. P. Milfait), M. Milfait, Zábranský, Mašek - Patera, Žalud, Vlček, Mitrovský (46. Havelka) - Cihelka, Jelínek. Realizační tým na střídačce: Petr Milfait, Martin Král, Martin Pelc.

Další utkání sehraje Čechie v neděli 13. října od 16:00 hodin doma proti týmu FK Olympie Zdice „B".