20212223242526
2728293031

20. říjen 2013 19:49

Čechie ztratila další body, tentokrát na hřišti Cembritu

Přestože se Čechie konečně po dlouhé době „jakžtakž" sešla, na konečném výsledku se tento fakt, bohužel,  nijak neprojevil... Již v 5. minutě gólman Palek skvěle zasáhl a odvrátil první gólovku Cembritu. V 19. minutě míč již jáchymovskou síť rozvlnil, ale poctivě byl máván ofsajd... Na opačné straně se po chvilce přihlásil o slovo Vlček, ale také domácí gólman se měl na pozoru... Největší šance Čechie přišla po půlhodině hry, kdy brejk Péma gólman Cembritu vyrazil za šestnáctku na kopačku Spurného, ale kapitán hostí neměl přesnou mušku. Po chvilce mířil z trestňáku těsně nad M. Pelc. Také domácí měli výhodu standardky, ale Palek v brance Čechie se znovu vyznamenal! Když už se zdálo, že poločas skončí smírem, Cembrit přešel do rychlého protiútoku a jeho mnohačetné přečíslení skončilo gólem - 1:0. A to ještě Cembrit v posledních vteřinách trestuhodně zahodil stoprocentní brankovou příležitost...
Ve druhé půli vyzkoušel pozornost domácího gólmana z trestného kopu Spurný, vzápětí mířil těsně nad hlavou P. Pelc... V 63. minutě chyboval na hranici šestnáctky dobře hrající Milfait a domácí bleskurychle trestali - 2:0. Čechie zbraně nesložila, Spurný se v šestnáctce ještě neprosadil, ale vše si vynahradil po chvilce z trestného kopu Vlček, na jehož střelu neměl gólman Exner nárok - 2:1. Cembrit se ale hodně lacino dostal za osm minut po rohovém kopu k propadlému míči a zvýšil své vedení - 3:1. Deset minut před koncem přidali domácí čtvrtý gól a hosté definitivně rezignovali - 4:1... Vítězství Cembritu je zasloužené, nedůrazní hosté často prohrávali osobní souboje, snad jedině s výjimkou těch hlavičkových v podání Cimpy... Hrobové ticho v kabině bezprostředně po utkání pouze dokreslilo současnou formu Čechie... Snad tedy bude za týden v domácí kabině konečně veseleji...

Cembrit Beroun - Nový Jáchymov 4:1 (1:0).

Branka:
Vlček. Rozhodčí: Hájek. ŽK: M. Pelc. Diváků: 90.
Sestava: Palek - Spurný, M. Milfait, T. Král, P. Pelc - Žalud, Bartoš, M. Pelc (69. David), Vlček - Pém, Cimpa. Realizační tým na střídačce: Jakub Krob, Petr Milfait, Marcel Plachý.

Další utkání sehraje Čechie v neděli 27. října od 14:30 hodin doma proti týmu SK Nižbor „B".