20212223242526
2728293031

23. březen 2014 19:55

Čechie napnula zbrusu nové žlutozelené sítě hned šestkrát

Domácí tým, vědom si faktu, že hosté na hřištích soupeřů na podzim nezískali ani jeden bod, začal první jarní odvetu pěkně zostra. Už na začátku druhé minuty skončil v brance chytrý lob Kroba - 1:0. Když v 8. minutě zužitkoval Pémův centr hlavičkující Žalud, vypadalo to, že Čechie chce v brankách pořádně vyzkoušet napnuté zbrusu nové žlutozelené sítě - 2:0. Po půlhodině hry se podruhé zpoza šestnáctky trefil Krob a utkání mělo hladký průběh - 3:0. Pak ale domácí zaspali a ve 35. minutě povolili Litavanu snížit - 3:1.
V začátku druhé půle přidal další dva góly Pém a zápas byl prakticky rozhodnut. Hosté se sice snažili, ale fotbalově se jim příliš nedařilo. V 67. minutě si hostující zadáci srazili do vlastní sítě střelu Spurného - 6:1. Zápas na promáčeném a těžkém terénu se už dohrával pouze z povinnosti, ale skóre se přesto mohlo ještě změnit. To když hosté z ojedinělé akce trefili minutu před koncem tyč Juppovy branky.

Nový Jáchymov - Libomyšl 6:1 (3:1).