20212223242526
2728293031

27. květen 2014 22:02

V Novém Jáchymově napršela zasloužená remíza

V úterní dohrávce III. třídy se hrál pohledný fotbal. V první půli byli aktivnější domácí hráči, ale s koncovkou byli na štíru a když už to vypadalo, že se bude vlnit síť, radost Čechii mařil svými pohotovými zákroky po celou dobu gólman Exner. Na hostujícího brankáře tak postupně nevyzráli Pém, Patera ani Joukl, střely Kroba tentokrát mířily většinou mimo branku. V domácí brance mařil jedinou vážnější příležitost Cembritu v první půli brankář Juppa už v 16. minutě... O největší rozruch se tak postaral trestný kop Vlčka, který ale Exner dokázal s pomocí břevna vytlačit na roh!
Ve druhém dějství místy vydatně pršelo a na kluzkém terénu se hrál i nadále rychlý fotbal s tím rozdílem, že domácí Čechii dělalo velké problémy dotáhnout své akce k zakončení. To soupeř byl v útoku přímočařejší a pohrdl několika slibnými příležitostmi. Skóre zápasu otevřel v 51. minutě D. Novotný, který se nenechal „lapit" do špatně nastražené ofsajdové pasti domácích - 0:1. Na opačné straně zakrátko chybělo hodně málo P. Pelcovi, aby dotáhl do úspěšného konce svůj výlet z vlastní poloviny. Po hodině hry zlikvidoval obrovskou šanci Cembritu Juppa, vzápětí hosté zmařili další tutovku hlavičkou nad břevno. V 73. minutě krásný pas Kroba zpracoval v šestnáctce Pém, pohotově vystřelil, ale Exner byl připravený. V době, kdy čas domácím neúprosně ubíhal a zdálo se, že Cembritu v Novém Jáchymově naprší tři body, vysunul Pém přesnou přihrávkou Žaluda a ten Exnera konečně prostřelil. V 89. minutě tak bylo vyrovnáno - 1:1. V posledních vteřinách ještě vypálil Spurný, ale po zákroku Exnera z toho byl pouze roh... Utkání v Novém Jáchymově tak nakonec skončilo spravedlivou dělbou bodů.

Příští utkání se hraje v Novém Jáchymově V NEDĚLI (1.6.. 2014), kdy Čechie od 17 hodin přivítá Svatou.

Nový Jáchymov - Cembrit Beroun 1:1 (0:0).