20212223242526
2728293031

05. říjen 2014 13:07

Zasloužené a vysoké vítězství přivezla Čechie z Chodouně

Zápas na perfektně připraveném trávníku v Chodouni Čechii doslova a do písmene "sednul". Hosté byli od první minuty fotbalovější, s chutí kombinovali, stříleli góly a co víc, své vedení tentokrát nijak nepromarnili ani neohrozili. Konečně!
Již ve 3. minutě pálil nebezpečně z 20 m těsně vedle Vlček. Účet zápasu otevřel stejný hráč po rychlém brejku Patery v probíhající 5. minutě dorážkou z malého vápna - 0:1. Netrvalo dlouho a Čechie jásala podruhé. Parádní "ťukes" Žaluda s Paterou opět zakončoval zblízka Vlček - 0:2. Domácí se dostali ke slovu až v 16. minutě, Juppa byl po hlavičce kapitána Hyrby již překonán, ale požár hasil odkopem na brankové čáře stojící Patera! Žaludova dobrá šance z 20. minuty ještě další branku hostí nepřinesla, ale už brzy byl "na světě" hattrick. Po centru L. Bartoše vsítil svůj třetí gól v utkání Vlček - 0:3. Deset minut před přestávkou po hezké akci P. Pelce se do listiny střelců zapsal poprvé někdo jiný, tentokrát Žalud - 0:4. Když pak ve 40. minutě opět s páskou na ruce hrající Cimpa vyskočil v šestnáctce ze všech nejvýše, potvrdil pověst skvělého hlavičkáře - 0:5.
I po změně stran se hosté fotbalem bavili a měli další příležitosti, přestože jejich převaha již nebyla tak patrná jako v první pětačtyřicetiminutovce. Žaludovu tvrdou střelu stačil gólman Chodouně srazit na roh. Po jeho zahrání L. Bartošem Cimpa trefil hlavou břevno! Gólman domácích však kapituloval hned za další tři minuty. To běžela 67. minuta zápasu, Volf vybojoval míč, předložil jej Žaludovi a ten po zemi vsítil šestou branku Čechie - 0:6. V posledních minutách se již zápas dohrával více méně z povinnosti a Čechie si po závěrečném hvizdu rozhodčího mohla v kabině s radostí a nahlas zakřičet a také započítat...

Další utkání sehraje ČECHIE v  NEDĚLI (12. září  2014) od 16:00 hodin doma proti Hudlicím.

Chodouň - Nový Jáchymov 0:6 (0:5)
Branky: Vlček 3, Žalud 2, Cimpa. Rozhodčí: Plecitý. ŽK: F. Bartoš, Cimpa, Král. Diváků: 70.
Sestava: Juppa - Odeesho Yaqo, Cimpa, T. Král, Havel - L. Bartoš, P. Pelc (50. Volf), F. Bartoš (86. Spurný), Patera - Žalud (81. Plachý), Vlček. Realizační tým: L. Spurný, P. Milfait, M. Plachý, M. Pelc.