20212223242526
2728293031

09. listopad 2014 18:06

Sedmá výhra v řadě přinesla i střelecký rekord!

Už, už se zdálo, že k utkání s posledním týmem tabulky ani nedojde a Čechie získá tři mistrovské body bez boje. Hosté z Vižiny rozhodně nejsou v dobrém rozpoložení, a tak zápas v Novém Jáchymově začal tentokrát se zpožděním...
Domácí se do svého soupeře „zakousli", jak se patří! Již ve 4. minutě Krobův přesně zahraný roh našel v malém vápně hlavu Žaluda a Čechie vedla - 1:0. Za chvilku vybídl Havel po sprintu zpětnou přihrávkou F. Bartoše, ale jeho rána o půl metru přelétla branku hostí. Po čtvrt hodině hry přebral míč v hloubi pole Spurný a svůj průnik do šestnáctky zakončil přesnou střelou - 2:0. Hosté působili od počátku bezradně, s jedinou výjimkou. Tou byl jejich hráč s číslem 9 Wrobel, který využil každé příležitosti a domácí zadáci tak pokaždé museli „troubit na poplach"... V 19. minutě „z toho" bylo po úniku jmenovaného soupeře pouze břevno! Po dvaceti minutách na opačné straně spálil tutovku P. Pelc, neujala se ani bomba Kroba. Když po prudce zahraném rohovém kopu Spurného míč jen prosvištěl napříč malým vápnem hostí, v hledišti to jen zašumělo... Wrobel zlobil dál a po jeho úniku z pravé strany zasahoval nešťastně Havel, na jehož sražený míč stačil včas zareagovat efektním zákrokem Juppa! Čechie i nadále přehrávala svého soupeře a bylo otázkou času, kdy přidá další gól. To se málem povedlo Krobovi, jehož technická střela jen o kousek minula šibenici hostující branky. Ve 32. minutě vyslal právě Krob přesný pas do běhu Spurnému, domácí kapitán míč dostal bleskurychle pod kontrolu a po úniku suverénně zavěsil - 3:0! O slovo se tak potřetí přihlásil hostující Wrobel. Jeho rána ve 33. minutě ovšem pouze orazítkovala pravou tyč Juppovy branky! Za dvě minuty na půlící čáře zastavil nebezpečně se rozvíjející útok Vižiny Havel, posunul do běhu P. Pelcovi, aby si následným sprintem do velkého vápna řekl od tohoto hráče o "zpáteční" gólovou přihrávku - 4:0. Po několika střeleckých neúspěšných pokusech se brzy dočkal i domácí střední záložník... Krobova chytrá „šajtle" z 36. minuty posunula skóre na časomíře do znamení „bůra"... 5:0! Účet prvního poločasu sečetl po závaru v pokutovém územní přízemní ranou z voleje F. Bartoš - 6:0.
Druhé dějství odstartovala nechytatelná „pravačka" Kroba, která z hranice šestnáctky málem protrhla síť - 7:0. V 58. minutě potrestal zaváhání brankáře hostí P. Pelc a skóre se nezadržitelně blížilo k desítce - 8:0. Tentýž hráč mohl vzápětí přidat další branku, ale do cesty jeho přízemní střele se postavila pravá tyč branky! Zanedlouho nebyl uznán gól hlavou Cimpovi pro postavení mino hru... Běžela 71. minuta a na časomíře se rozsvítila „devítka". To slabou střelu P. Pelce brankář Vižiny neudržel a musel se podruhé v krátké době červenat - 9:0. Ve vzduchu se tak začala vznášet kýžená „desítka"... Do reality ji brzy proměnil svým druhým gólem v utkání po nádherném sólu Havel - 10:0. Motivaci však Čechie neztrácela ani do posledních minut nedělního střetnutí. Stejně „vydatné" sobotní vítězství Hudlic na Tmani bylo výzvou pro hráče Čechie do poslední čtvrthodinky zápasu. Když vsítil svůj druhý gól v utkání také Žalud, Čechie tak byla v tu chvíli ještě o branku lepší - 11:0. V závěru mohli hosté vsítit alespoň čestný úspěch. Nejprve si Juppa bravurně poradil se sólem Wrobela a poté měla Vižina dvě ideální příležitosti z trestných kopů z hranice šestnáctky. Ani jednu příležitost ale hosté nevyužili. První trestňák Juppa elegantně vytlačil na roh, druhý přímý kop jen o kousek minul jeho svatyni... Poslední slovo v utkání tak měl střídající hráč Čechie, který vstupoval na hrací plochu s jasným úkolem - „dej taky gól". V okamžiku, kdy se na časomíře zastavil čas, se míče na půlící čáře zmocnil Merhout a svůj únik dotáhl do úspěšného konce - 12:0.
Střelným prachem tak Čechie nešetřila ani tentokrát a připsala si na své konto sedmé vítězství v řadě za sebou!

Poslední utkání podzimu sehraje ČECHIE v NEDĚLI (16. listopadu 2014) od 13:30 hodin ve Vysokém Újezdu. K utkání je vypraven AUTOBUS (děkujeme V. Hrubému) !!!
Pojeďte s námi !!!

Nový Jáchymov - Vižina 12:0 (6:0).
Branky: Havel 2, Krob 2, P. Pelc 2, Spurný 2, Žalud 2, F. Bartoš, Merhout.. Rozhodčí: Hájek. ŽK: Cimpa, Havel, Žalud. Diváků: 70.
Sestava: Juppa - Havel, Cimpa, Krákora, Odeesho Yaqo – F. Bartoš, Spurný, Krob, L. Bartoš  - Žalud (76. Merhout), P. Pelc. Realizační tým: P. Milfait, M. Pelc, M. Plachý, J. Vlach, P. Cihelka, M. Vlček.