20212223242526
2728293031

16. březen 2015 07:28

Čechie s torzem hráčů sahala v Drozdově po remíze

Po porážce s pražskou Chuchlí na Zličíně (12. března - 1:5) se fotbalisté Čechie vydali k poslednímu přípravnému utkání před startem jarní části mistrovské sezóny do Drozdova.
Horko těžko slátaná sestava hostů sehrála s účastníkem okresního přeboru vyrovnanou partii. Hned v úvodní minutě se k tyči ukázkovým krátkým bodlem z hranice šestnáctky trefil přesně mladý Štrougal - 0:1. Domácí vyrovnali za čtvrt hodinky a do přestávky už další gól nepadl.
Po změně stran se Drozdov ujal vedení, oslabení hosté, kteří dohrávali, dá se říci v devíti hráčích,  ale nerezignovali... Ze hry odstoupil po zranění kolene Martin Pelc, zápas pak dohrával s bolestmi i jeho kulhající bratr Petr. Deset minut před koncem z půlící čáry krásně přeloboval vysunutého gólmana domácích Spurný - 2:2. Když už se zdálo, že se oba soupeři rozejdou v poslední přípravě smírně, v poslední minutě Drozdov z hraniční ofsajdové situace přece jen strhl výhru na svoji stranu - 3:2.
Drozdov - Nový Jáchymov 3:2 (1:1).
Branky: Štrougal, Spurný. Rozhodčí Kareš. Diváků: 20.
Sestava: Merhout - Stárek, P. Milfait, Cimpa, P. Pelc - Odeesho Yaqo, M. Pelc, Štrougal, Joukl - Pém, Spurný. Trenér Milan Rosenbaum (bez realizačního týmu)
.
V sobotu 21. března již fotbalisty ČECHIE čeká první jarní odveta ve III. třídě (sk. A), k níž se vypraví do Karlštejna. Utkání má začátek v 15 hodin.
Přijeďte povzbudit novojáchymovské hráče v úvodním důležitém zápasu...