20212223242526
2728293031

14. červen 2015 21:48

Mistrovskou sezónu 2014 - 2015 zakončili domácí výhrou

Svůj poslední zápas v sezóně sehrála Čechie na domácím hřišti již bez ambicí a bez nervů... Fotbal od úvodních minut domácí hráče bavil a ti si vytvářeli po dobrých kombinacích střelecké příležitosti. První to zkoušel Odeesho Yaqo, jehož střelu gólman hostí kryl. Po něm protáhl vysokoújezdského gólmana Žalud střelou k tyči. Jako první se do listiny střelců zapsal v 10. minutě dorážkou Martin Kohout po akci Vlčka se Žaludem - 1:0. Za pět minut bylo vyrovnáno. To Svárovský z dobrých 25 metrů zaskočil přízemní střelou brankáře Juppu - 1:1. Parádní trefu předvedl ve 21. minutě na opačné straně Odeesho Yaqo a Čechie opět vedla - 2:1. Ve 28. minutě vyslal dlouhý výkop Juppa na polovinu soupeře, Kohout se po odrazu míče dostal za obranu soupeře a svůj únik s přehledem také zakončil 3:1. Čtvrtý gól mohl přidat hlavou Žalud, ale jeho pokus gólman hostí na poslední chvíli skokem k tyči zneškodnil. V poslední minutě první půle předvedla Čechie parádní akci a míč se po spolupráci čtveřice Vlček, Žalud, Patera, Kohout dostal až ke Spurnému, který podtrhl dorážkou účet prvního dějství - 4:1.
Druhé dějství už tolik fotbalové krásy nepobralo... Paterova bomba z 50. minuty mířila nad, stejně si vedl na straně soupeře Hnátek. V 63. minutě gólman Juppa perfektním zákrokem odčinil své zaváhání, když soupeři doslova „lapil" jistý gól! V 67. minutě vypálil zpoza šestnáctky Spurný a sražený míč zapadl přesně k tyči - 5:1. Za další tři minuty vybídl Patera ke skórování Kohouta, ten ale hattricku nedocílil... V 75. minutě se po akci Patery naopak prosadil Žalud - 6:1. Samotný závěr zápasu již domácí očividně přenechali soupeři. Snadný gól tak mohl v 84. minutě vsítit do opuštěné branky Hnátek - 6:2. Za další dvě minuty měl vysunutý Juppa štěstí, že dalekonosná střela trefila pouze levou tyč jeho branky! Poslední trefu zápasu zařídili hosté minutu před koncem. Po rychlém brejku a přesném centru se hlavou trefil Šíma - 6:3.

Čechie děkuje svým fanouškům a sponzorům za jejich přízeň v sezóně 2014 / 2015. !!!

Nový Jáchymov - Vysoký Újezd 6:3 (4:1)
Branky: Kohout 2, Spurný 2, Odeesho Yaqo, Žalud. Rozhodčí: Janda. Diváků: 130.
Sestava: Juppa - Havel, Cimpa, Zábranský (81. Merhout), Odeesho Yaqo - Patera (80. Krob), Spurný, Vlček, P. Pelc - Žalud, Kohout.
Další hráči připravení do hry: P. Milfait, P. Budín, M. Plachý.
Realizační tým: M. Rosenbaum, P. Milfait, M. Plachý, J. Vlach, M. Pelc, K. Plachá.