20212223242526
2728293031

20. září 2015 13:29

Čechie i nadále stoprocentní, vítězství přivezla ze Zadní Třebaně

V sobotu  zajížděla Čechie k pátému mistrovskému zápasu do Zadní Třebáně v oslabené sestavě. Z různých důvodů chyběli Budín, Krob, Pecha či Kohout, v realizačním týmu zase Plachý a Milfait. Zápas samotný začali hosté aktivně a v 5. minutě po centru Filipa Bartoše dorazil míč do sítě Žalud - 0:1. Domácí se v dalším průběhu zápasu přece jen dostali do hry a výsledkem byl vyrovnávací gól v novojáchymovské síti - 1:1. Netrvalo dlouho, k odraženému míči v pokutovém území domácích se dostal Spurný a proměnil - 1:2. O tři minuty později napřáhl z hranice velkého vápna Žalud a trefil nádherně šibenici - 1:3. A když se v poslední minutě první půle trefil Spurný přímo z rohu (1:4), zdálo se být utkání rozhodnuté.
Asi by i bylo, kdyby v úvodu půle druhé Čechie proměnila své tři vyložené šance. Následek - snížení domácích na 2:4 a jejich urputná snaha o další zkorigování výsledku. Na chvíli utnul snahu domácích krásnou střelou z trestného kopu Spurný a završil tak svůj hattrick - 2:5. Třebáňským se ještě podařilo snížit na 3:5, ale hosté jim již dále nic nedovolili a zcela zaslouženě si odvezli plný počet bodů.

Další utkání sehraje ČECHIE v NEDĚLI (27. září 2015) od 16:30 hodin na Tmani.