20212223242526
2728293031

01. listopad 2015 19:38

Oba soupeři se v bojovném utkání nakonec o body podělili

V krásném podzimním počasí přivítala Čechie na svém hřišti tradičního soupeře ze Svaté. Té se v letošním ročníku zatím daří velice dobře, a tak bylo od počátku jasné, že oslabený tým domácích nečeká v neděli snadný úkol...
Domácí měli od začátku více ze hry, soupeř pozorně bránil a po většinu času praktikoval svoji zažitou hru dlouhých nákopů. Již v 10. minutě se sražená střela Spurného z trestného kopu odrazila od břevna a Čechie si mohla poznamenat první dobrou příležitost... Zanedlouho střílel zpoza šestnáctky také Vlček a brankář P. Falc hokejovým zákrokem míč na poslední chvíli vykopl na roh! Gólman hostí poté vyrobil velkou hrubku, když nastřelil atakujícího Vlčka, ale odražený míč stačil lapit ještě před brankovou čarou! Na opačné straně nepřekonal Juppu z trestného kopu Fuxa. Domácí gólman po svém rozpačitém vstupu do zápasu zasahoval také ve 35. minutě, kdy chytil „tutový" gól Morsteinovi! Tvrdou ránu vypálil po třech minutách na Falce zase Odeesho Yaqo, ale brankář Svaté byl pozorný a nezapršelo ani z následné dorážky Žaluda... Tři minuty před přestávkou se na Juppu podruhé řítil Mornstein, jenže domácí gólman znovu skvěle zasáhl!
Další dávku smůly si domácí hráči vybrali také na začátku druhého dějství. To se individuálně přes tři hráče prosadil Spurný, naservíroval přihrávku Vlčkovi, jehož střelu zastavila pravá tyč Falcovy svatyně! Oba hráči si podobný kousek ale zopakovali již v 57. minutě a mohli konečně jásat. Vlček byl v zakončení nekompromisní - 1:0. Pojistku jednobrankovému vedení mohl přidat Žalud, ale tváří v tvář P. Falcovi na dlouhou nohu jeho branku těsně minul... Dobrou příležitost měl v 66. minutě Havlíček. V tu dobu již domácí lavička věděla o zdravotních komplikacích svého gólmana, a tak si oddechla, když střela podzimní posily hostujícího týmu jen „olízla" branku Čechie... Míč zakrátko v brance Čechie přesto skončil a to hodně nešťastně. Bartoníčkův centr od postranní čáry se do šestnáctky domácích dlouho snášel, zraněný Juppa nestačil „docouvat" na brankovou čáru a míč překvapivě k velké radosti hostů zapadl k levé tyči - 1:1. Závěr zápasu byl hodně bojovný a nervózní, hrálo se důrazně a oba soupeři spíše než na remízu pomýšleli na vítězství. Oba celky se však nakonec musely spokojit pouze s jedním bodem...

Další zápas sehraje ČECHIE v neděli 8. listopadu od 14:00 hodin v Hudlicích.