20212223242526
2728293031

28. únor 2016 20:28

Pod světly se hrál svižný fotbal, padlo osm gólů

První přípravné utkání před jarní částí sezóny sehrála ČECHIE v neděli pod světly na umělé trávě v Berouně „u traktorky". Zápas měl povětšinou z obou stran svižné tempo a nebyl nikterak svázán taktikou...
Na branku Broum z úvodních minut utkání odpověděl brzy po milimetrové kolmé přihrávce Kroba Frydrych. Výsledkem 1:1 také skončil první poločas, ve kterém měli přece jen častěji míč na svých kopačkách Novojáchymovští.
Po změně stran se s góly, takříkajíc, roztrhl pytel... Nejprve přesný centr Krákory dopravil do sítě tísněný Žalud - 2:1. Po slalomu Frydrycha za další minutu šla Čechie do dvoubrankového vedení - 3:1. Z toho se však dlouho neradovala a soupeř snížil po rychlé akci středem hřiště na 3:2. Tomáš Frydrych si své sólo brzy zopakoval a zakončil jej navíc efektním lobem - 4:2. Jakkoliv se zápas mohl zdát být rozhodnutý, opak byl pravdou. Hostující Jirásek nejprve pěkně trefil šibenici z nařízeného trestného kopu - 4:3. Čtyři minuty před koncem pak Broumy srovnaly na konečných 4:4.