20212223242526
2728293031

28. březen 2016 22:03

V Novém Jáchymově se na úvod čepovala "jarní"desítka

Až nečekaně snadný vstup do jarní části sezóny měla Čechie díky faktu, že soupeř přijel do Nového Jáchymova pouze s deseti hráči a nutno poznamenat, že byl po většinu času soupeřem odevzdaným... Hostující střídačka, na rozdíl od té domácí, navíc zela prázdnotou...
Již v 8. minutě po akci Dudáčka s Vlčkem trefil zpoza šestnáctky levou šibenici F. Bartoš - 1:0. Přišly střely Kroba, Spurného a také první laxně promarněná příležitost v podání Žaluda. V 19. minutě vyslal Krob pas Vlčkovi, jeho přihrávka našla Cimpu a ten byl v zakončení na hranici malého vápna nekompromisní - 2:0. Vlček plnil roli nahrávače dál, ve 23. minutě vybídl ke střele F. Bartoše a míč po jeho přízemním pokusu zapadl přesně k tyči - 3:0. Ve 29. minutě našel Frydrych Kroba a ten po ukázkové fotbalové technice zakončoval rovněž přesně - 4:0. Hosté se do nebezpečné situace dostali pouze jednou po chybě domácích zadáků, ale Hnátek od rohového praporku z těžkého úhlu minul opuštěnou branku... Běžela 32. minuta, když Krob ideálně našel Dudáčka, jeho střelu gólman Sloup pouze vyrazil a Žalud se v dorážce nemýlil - 5:0. Pak předvedla Čechie ukázkovou brejkovou akci po pravé straně a po centru Spurného zakončoval těsně vedle Vlček. Pět minut před přestávkou vybídl Frydrych k samostatnému úniku Žaluda, ten nasadil brankáři ukázkový hokejový blafák a bylo to 6:0. Těsně před poločasovým hvizdem skončil Dudáčkův lob nad brankou soupeře.
Do druhé půle nastoupili hosté bez „stávkujícího" Hnátka a zbylých devět borců soupeře jen těžko hledalo sílu k vážnějšímu odporu... Tutuvku na úvod druhého poločasu spálil F. Bartoš střelou nad, přesnější byl po chvilce domácí kapitán. Utažená střela Spurného zpoza šestnáctky k tyči měla gólové parametry - 7:0. Další šancí v bohatém výčtu pohrdli Frydrych a Žalud, a tak se na další, v pořadí osmý gól, čekalo do 65. minuty. Po rozehraném rohu a milimetrovém centru Kroba si míč stáhl ze vzduchu Vlček a střelou k tyči skóroval - 8:0. Jednostranný průběh zápasu měl za následek odchod několika příznivců z areálu a bylo jen otázkou, kam až se skóre utkání vyšplhá... Dobré příležitosti měli Frydrych, který z 30 metrů minul odkrytou branku soupeře, Pémova hlavička orazítkovala pouze břevno, mezi tyče nezamířil v dobré pozici ani F. Bartoš... Co se nepovedlo Frydrychovi, to brzy úspěšně demonstroval Krob v 76. minutě, kdy ze 40 metrů krásným lobem překonal vysunutého brankáře Sloupa - 9:0. Zakrátko Sloup v poslední chvíli lapil lob Pémovi. Přestože hostující gólman i přes vydatný gólový příděl doslova „lapil" domácím další góly, ten desátý si "za rámeček" určitě nedá... Střelou po zemi z těžkého úhlu stanovil konečné dvouciferné skóre na časomíře Žalud - 10:0.
Čechie se tak v úvodu jarní části sezóny proti Vysokému Újezdu prakticky bez námahy prostřílela k vysokému vítězství!

Další zápas sehraje ČECHIE v neděli 3. dubna od 16:30 hodin v Srbsku. K utkání je vypraven AUTOBUS (děkujeme tímto V. Hrubému), jeho odjezd je v 15 hodin z návsi.
Pojeďte Čechii znovu povzbudit!

Nový Jáchymov - Vysoký Újezd 10:0 (6:0)
Branky: Žalud 3, Krob 2, F. Bartoš 2, Spurný, Cimpa, Vlček. Rozhodčí: Štěpánek. Diváků: 120.
Sestava: Budín - Havel (46. T. Král), Cimpa, Spurný, Odeesho Yaqo - Dudáček (46. Pém), Frydrych, Krob, F. Bartoš - Žalud, Vlček.
Další hráči připravení do hry: Juppa.
Realizační tým: M. Rosenbaum, P. Milfait, M. Plachý, J. Vlach, M. Král.