20212223242526
2728293031

03. duben 2016 20:23

Autobusem pro tři body

K druhému jarnímu mistrovskému utkání zajížděla Čechie do Srbska autobusem (ještě jednou děkujeme V. Hrubému). Přestože domácí s povrchem hrací plochy dělali zřejmě, co mohli, nerovný uválcovaný trávník prosypaný místy velkou vrstvou bílého písku byl pro kombinační fotbal doslova pohromou... Naštěstí hráči přestáli oba poločasy bez kotníkových výronů a jakýchkoliv zranění...

Při pohledu do tabulky měl zápas jasného favorita a tím byli hosté. Ti také tuto roli u Berounky beze zbytku po celou dobu utkání naplňovali. Již v 5. minutě trefil po centru Kroba hlavou tyč Cimpa! Za dalších pět minut už Novojáchymovští poprvé jásali. Když domácí kapitán Bláha pohrdl stoprocentní šancí, kterou mu lapil Budín, Spurný na opačné straně s kapitánskou páskou mířil po Frydrychově uličce po zemi přesně - 0:1. Po čtvrthodině hry zahrávala Čechie rohový kop a domácí hráči v závaru nastřelili tyč své vlastní branky! Ve 22. minutě se zrodila akce po ose Dudáček - Žalud a Frydrych se tentokrát pasoval do role zakončovatele - 0:2. Ve 33. minutě nastřelil Hradil bombou břevno Budínovy branky a to bylo ze strany domácích prakticky vše... Ti navíc dohrávali první půli o deseti, protože na nerovný povrch doplatil jeden z jejich hráčů. Ve 40. minutě po dalším z rohových kopů Čechie se opět dezorientovaní hráči Srbska trefili podruhé „pouze" do vlastní tyče ... Účet prvního poločasu podtrhl po přesném Krobově centru ranou z voleje Vlček - 0:3.
Druhý poločas načal neproměněnou šancí Žalud, který mířil nad branku domácích. V 50. minutě centroval od postranní čáry do šestnáctky Pecha a míč se nakonec snesl přímo do branky - 0:4. Zanedlouho vytáhl Krobovu jedovatou střelu z dálky na poslední chvíli gólman Růžička. Běžela 70. minuta, kdy byl v šestnáctce faulován Frydrych a rozhodčí Knotek ukázal „na puntík". Přes celé hřiště se vydal gólman Čechie Budín a střelou k pravé tyči s jistotou překonal svého kolegu v brance Srbska - 0:5. Brankáře domácích si zanedlouho doslova vychutnal po svém sólu a následném „hokejovém" blafáku Frydrych - 0:6. Sedmý zásah byl rovněž povedený. Spurný předložil ideální centr Pémovi a ten se na rohu šestnáctky opřel z voleje do míče parádně a hlavně také gólově - 0:7.
Na levém břehu Berounky tak v neděli získala Čechie své druhé jarní a také zasloužené vítězství.

Další atraktivní utkání sehraje ČECHIE v NEDĚLI (10. dubna 2016) od 16:30 hodin na domácím trávníku proti Mořině.

Přijďte ČECHII znovu povzbudit !!!

Srbsko - Nový Jáchymov 0:7 (0:3)
Branky: Frydrych 2, Budín z PK, Spurný, Vlček, Pecha, Pém. Rozhodčí: Knotek. Diváků: 75.
Sestava: Budín - Odeesho Yaqo, Spurný, Cimpa, Pecha - Dudáček (63. Havel), Frydrych, Krob, F. Bartoš (49. L. Bartoš) - Žalud (55. Pém), Vlček (76. T. Král).
Další hráči připravení do hry: L. Juppa, M. Plachý.
Realizační tým: M. Rosenbaum, P. Milfait, M. Pelc, M. Plachý.