20212223242526
2728293031

02. květen 2016 20:56

Vítězné tažení pokračuje

Podruhé za sebou se Čechie představila svým příznivcům v domácím prostředí, tentokrát proti Tmani, která od začátku soutěže stále marně čeká na své první vítězství... Zdviženým ukazovákem pak byl pro domácí fotbalisty fakt, že jeden ze dvou remízových bodů, které Tmaň letos uhrála, získala v domácím duelu právě s Čechií!
Domácí si během zápasu vypracovali dost brankových příležitostí na vysoké vítězství a toho se také po zásluze dočkali. Ve 13. minutě po rohovém kopu Vlčka vypadl míč brankáři Šlégrovi z rukou a v tlačenici před brankovou čarou byl jako střelec gólu nakonec označen Cimpa - 1:0. Ve 26. minutě vyrážel Juppa bombu hostujícího Kandráče a za další tři minuty přišel nádherný fotbalový moment na opačné straně. To se Vlček opřel do míče z dobrých 30 metrů a jeho rána do šibenice měla parametry „životní" trefy - 2:0. Už za minutu přidal Vlček další gól, tentokrát z pokutového kopu nařízeného za sražení L. Bartoše - 3:0. A za další minutu padl čtvrtý gól. Krásný pas Spurného zpracoval F. Bartoš, který předložil gólovou přihrávku Žaludovi a bylo to 4:0.
Čestného úspěchu se po obrátce dočkali také hosté, když patičkou dokázal skórovat Kandráč - 4:1. To běžela 56. minuta zápasu. Za další tři minuty se musel červenat podruhé v zápase gólman Šlégr. Ten sice nejprve chytil gólovku Pémovi, pak mu ale levačkou poslal slabě míč mezi nohy F. Bartoš - 5:1. Šestý gól Čechie připravil Frydrych, který prošel až k brankové čáře a jeho přihrávka byla pro dorážejícího Žaluda už jen pomyslnou třešničkou na dortu - 6:1. Skóre zápasu uzavřel Cimpa tvrdou ranou uvnitř pokutového území - 7:1.

Další zápas sehraje ČECHIE v neděli 8. května od 14:00 hodin v Nižboru s místním „B" týmem. Přijeďte Čechii znovu povzbudit!

Nový Jáchymov - Tmaň 7:1 (4:0)
Branky: Cimpa 2, Vlček 2, Žalud 2, F. Bartoš. Rozhodčí: Závora. Diváků: 120.
Sestava: Juppa - Král, V. Cimpa, L. Spurný, Havel (46. Pecha) - F. Bartoš (82. Plachý), Frydrych, Vlček, L. Bartoš - Žalud, Pém.
Další hráči připravení do hry: P. Milfait.
Realizační tým: M. Rosenbaum, P. Milfait, M. Plachý, J. Vlach, M. Král.

e-mail: p.milfait@atlas.cz