20212223242526
2728293031

16. květen 2016 19:23

Čechie, na jaře již podruhé, čepovala "desítku"...

Do Nového Jáchymova přijel další „odevzdaný" soupeř s „prázdnou střídačkou", a tak Čechie ani chvilku nenechala nikoho na pochybách, že je zápas plně pod její taktovkou a že je jen otázkou, kolik gólů v soupeřově síti skončí... V prvním poločasu domácí hráče fotbal ještě bavil, ve druhém už o poznání méně...
V úvodních minutách se ještě zastřelovali Žalud s Krobem, pak již soupeř lovil ze své sítě jeden gól za druhým. V 10. minutě centroval od potoka levačkou L. Bartoš a v malém vápně číhající Žalud poslal hlavičku přesně k zemi a k tyči - 1:0. Za další minutu Frydrych předvedl povedený slalom, zacentroval a v roli zakončovatele se představil dorážející F. Bartoš - 2:0. Neuplynuly ani další dvě minuty a Pecha z 20 metrů pálil rovněž přesně - 3:0. Když si hostující zadáci ve 22. minutě srazili do branky Dudáčkovu střelu, bylo to již 4:0 pro Čechii. Za další tři minuty po individuální akci Vlčka dorážel míč do sítě Žalud - 5:0. Za deset minut si oba hráči své role prohodili a po Žaludových kličkách zblízka dorážel Vlček - 6:0. Ve 40. minutě nastřelil Krob z 22 metrů levou tyč zdické branky! Za další minutu bezradnost hostujícího celku demonstroval po rohovém kopu Vlčka parádním „vlastencem" Kavur, jehož hlavička byla neomylná - 7:0. Účet prvního poločasu podtrhl v poslední vteřině jeho hrací doby F. Bartoš - 8:0.
Brankostroj domácích se po změně stran zasekl, přestože hosté hráli celý druhý poločas bez „indisponovaného" Hubáčka, který po přestávce zůstal pouze „na mezi"... Čechie s početní výhodou jednoho muže ale nakládala po zbytek zápasu až příliš laxně a pohodlně... V 50. minutě zacentroval ze strany střídající Odeesho Yaqo, který doslova ukličkoval vyběhnuvšího gólmana Křemena, a dorážející Žalud mohl zkompletovat svůj další hattrick v sezóně - 9:0. Na jubilejní desátý gól se pak čekalo téměř dalších dvacet minut... Desítku nakonec po akci Frydrycha se Žaludem „čepoval" skórující L. Bartoš - 10:0. Další branky už v areálu Čechie nepadly. Frydrych stačil nastřelit pouze tyč a Žalud v souboji s gólmanem po centru Krále zase hlavou břevno...

Další zápas sehraje ČECHIE v sobotu 21. května od 17:00 hodin v Karlštejně. Přijeďte Čechii znovu povzbudit!

Nový Jáchymov - Zdice B 10:0 (8:0)
Branky: Žalud 3, F. Bartoš 2, Vlček, Dudáček, L. Bartoš, Pecha, vlastní. Rozhodčí: Šnajdr. Diváků: 60.
Sestava: P. Budín - K. Pecha, V. Cimpa, L. Spurný (46. J. Odeesho Yaqo), F. Bartoš (46. J. Pém) - L. Bartoš, T. Frydrych, J. Krob, M. Dudáček (54. J. Havel) - M. Žalud, M. Vlček (63. T. Král).
Další hráči připravení do hry: L. Juppa, P. Milfait, M. Plachý.
Realizační tým: M. Rosenbaum, P. Milfait, M. Plachý, J. Vlach, M. Král.