20212223242526
2728293031

29. květen 2016 22:15

Rekordní návštěva viděla v dusném počasí šest gólů

Zápas s berounským Cembritem přilákal do fotbalového areálu v Novém Jáchymově rekordní návštěvu, která viděla určitě hodně zajímavý duel.
První minuty duelu druhého celku tabulky se třetím zdobila především bojovnost, a tak se na první vážnější moment čekalo až do minuty třinácté. To centr Odeesho Yaqo zapadl těsně za břevno na síť hostující branky. Za tři minuty předvedl rychlou akci Frydrych s F. Bartošem, jehož přihrávku hodlal přetavit v úvodní gól Krob, ale jeho levačka jen těsně minula Červeného branku. Ve 21. minutě už domácí poprvé jásali. Frydrych se znovu rozběhl na plný plyn, posunul míč ideálně do šance Žaludovi a ten přízemní střelou překonal zkušeného veterána v brance hostů - 1:0. Cembrit poprvé propásl dobrou příležitost ve 26. minutě, kdy si Čížek neporadil s trestným kopem zpoza šestnáctky, jak by si sám představoval... Po půlhodině hry na sebe upozornil individuální akcí Havel, po jehož přihrávce vyslal bombu vedle branky F. Bartoš. Minutu před přestávkou milimetrový dalekonosný pas Kroba zpracoval Frydrych, jehož následný centr napálil do tyče Vlček!
Začátek druhé půle zaskočil domácí nekoncentrovanou obranu. Centrující Beňo našel za domácími zadáky nabíhajícího Palusku a proti jeho přízemní střele neměl ani Budín nárok - 1:1. Odpověď Čechie však byla bleskurychlá. V téže minutě (53´) se nádherně k tyči trefil Krob a domácí znovu vedli - 2:1. Následovala nádherná individuální akce Žaluda z 59. minuty, kdy nejlepší domácí střelec kromě slalomu i přesně zakončil - 3:1. Čechie měla i nadále více ze hry a proti zdatnému soupeři chtěla přidat další branky. Po hodině hry vyslal vpřed Frydrych domácího obránce Odeesho Yaqo, ten zacentroval do šestnáctky a počtvrté jásat mohl jako první hlavičkující Vlček - 4:1. Hosté měli ideální možnost korigovat stav v 70. minutě, kdy Beňův centr spadl na břevno Budínovy branky a odražený míč napálil do připraveného domácího gólmana Paluska... Střídající Pém přicházel na hřiště s jasnou motivací - vstřelit gól svému mateřskému klubu. A to se mu také nakonec podařilo dvě minuty před koncem zápasu, kdy se z 20 metrů trefil k tyči - 5:1.
Čechie si v dusném letním počasí na domácím hřišti připsala další zasloužené vítězství.

Další zápas sehraje ČECHIE v neděli 5. června od 17:00 hodin na Svaté. Přijeďte Čechii znovu povzbudit!

Nový Jáchymov - Cembrit 5:1 (1:0)
Branky: Žalud 2, Krob, Vlček, Pém. Rozhodčí: Blažek. Delegát
: Filip. ŽK: Spurný, Cimpa. Diváků: 200.
Sestava: P. Budín - J. Havel, V. Cimpa, L. Spurný, J. Odeesho Yaqo - L. Bartoš, T. Frydrych, J. Krob (85. T. Král) - F. Bartoš (76. M. Dudáček), M. Žalud (61. J. Pém), M. Vlček.
Realizační tým: M. Rosenbaum, P. Milfait, M. Plachý, J. Vlach, M. Král, M. Pelc.