Kalendář akcí

« Srpen 2020 »
PoÚtStČtSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
fb

Reklama

Aktuality

22. červen 2016 22:11

Čechie oslavila "devadesátku" gentlemanskou výhrou

90.jpg

Fotbalová Čechie má za sebou úspěšnou, byť nakonec nepostupovou sezónu... V čase bilancování tak fotbalisté chtějí poděkovat všem svým příznivcům, fanouškům a fanynkám za jejich přízeň v domácích i venkovních zápasech. Poděkování směřuje také směrem ke sponzorům klubu, jejichž seznam uvádíme na těchto webových stránkách (LEVÉ MENU - sekce PARTNEŘI).
Fotbalový klub má za sebou také nedávné oslavy spojené s 90. výročím založení klubu, které se v místním fotbalovém stánku odehrály v sobotu 11. června. Při této příležitosti pak musíme zmínit zprovoznění nově zbudovaného WC pro veřejnost.
Za materiální a finanční podporu spojenou se samotnými oslavami či výstavbou toalet tak na tomto místě při časově náročné a v posledních dnech finišující klubové „svépomoci" děkujeme F. Voříškovi (FORTE), J. Pastorovi, bratrům Humlovým (H & H střechy), J. Kaliničovi, M. Merhautovi, K. Krumhanzlovi, J. Havlovi st., firmě SAPHO, místnímu OÚ, V. Vackovi, J. Ledvinové, L. Tomsovi, J. Hölzelovi, dívčí taneční skupině z novojáchymovské ZŠ a také Janu Krobovi, který doslova telefonicky „naháněl" ligové fotbalisty pro samotný zápas ČECHIE vers. Teplice & spol. a stejně tak řadě dalších, kteří nám podali pomocnou ruku při samotné organizaci či průběhu oslav.
DĚKUJEME VÁM

SOBOTA - 11. června 2016
Slavnostní odpoledne odstartovalo vzájemné utkání dvou týmů "starých gard" z Nového Jáchymova, následoval miniturnaj přípravek za účasti dvou týmů ČL-U Beroun a Příbrami, poté se hrál "hlavní" zápas ČECHIE s Teplicemi, v němž si hosté brzy "uvědomili" scénář oslav, a tak domácí zvítězili v pohledném zápase nakonec 7:5 (branky Markvart 2, Vlček, Frydrych, F. Bartoš, L. Bartoš, Plachý z PK - Jánoš 2, Filo, Breite, Bílek, rozhodčí Pánek, Marx, Králík). Poločasové přestávky zpestřilo působivé taneční vystoupení dívčí skupiny z místní ZŠ na klubovou hymnu Čechie, pro diváky byla připravena atraktivní tombola a široká nabídka nových klubových předmětů (šály, hrnky, dresíky, klíčenky, samolepky... - stále můžete zakupovat), pivo teklo proudem, na odbyt šly m.j. především chutné klobásy a jedinou vadou na kráse tak byly časté poruchy rozhlasu, který obsluhoval s bravurou sobě vlastní hokejový komentátor Jiří Hölzel...
Také zde děkujeme všem, kteří spolu s námi oslavili "devadesátku".
DÍKY
-pm-

Rychlý kontakt

Čechie Nový Jáchymov

267 03 Nový Jáchymov

telefon: +420 606 498 451
e-mail: info@cechie-fotbal.cz

Generální partner

Forte Beroun spol. s r. o.

Anketa

Reklama

Předpověď počasí

Reklama