20212223242526
2728293031

21. srpen 2016 21:10

Čechie načepovala Nižboru pohárovou desítku

V pohárovém prvním kole přivítala Čechie na svém hřišti sousední Nižbor a po nevýrazné první půli nakonec připravila divákům brankové hody...
Samotné utkání přitom začali domácí poměrně vlažně a především nepozorně, a tak již v 7. minutě byl na konci hostujícího brejku Boubín - 0:1. Čechie odpověděla po dalších sedmi minutách. To Žalud zacentroval na Frydrycha, ten předložil zpětnou přihrávku F. Bartošovi, který nemohl prázdnou branku soupeře minout - 1:1. Jenže za další tři minuty už Nižbor opět vedl, když špatnou obrannou hru zadáků Čechie trestal opět Boubín - 1:2. Ve 36. minutě naservíroval Vondráček přihrávku Frydrychovi a ten nadvakrát propálil houštinu hráčů před sebou - 2:2. Uběhly sotva dvě minuty a Čechie šla poprvé do vedení. Odražený míč se na hranici šestnáctky dostal k Pémovi, ten zacílil přesně, vstřelil gól a mohl tak s pocitem dobře odvedené práce dohrát poločas a odjet na Spartu - 3:2. Nesoustředěnost v zadních řadách domácích potrestal ve 39. minutě Plešinger - 3:3.
Po změně stran už bylo na hrací ploše pouze jedno mužstvo a jeho herní projev byl o poznání fotbalovější. V 53. minutě se po přihrávce Kroba podruhé v zápase prosadil Frydrych - 4:3. Tentýž hráč v 65. minutě našlápl „od potoka" směrem k brance a nedal Brožovskému sebemenší šanci - 5:3. A aby toho nebylo málo, Frydrych za další tři minuty završil podobným kouskem svůj čistý hattrick - 6:3. V 69. minutě předvedl parádní a rychlou akci Odeesho Yaqo, jehož prudkou a přesnou přihrávku poslal nekompromisně do sítě F. Bartoš - 7:3. V 77. minutě uspěl mazácky v souboji s gólmanem Žalud a bylo to 8:3. Za další minutu předvedl Žalud se soupeřem dokonalé „bago", zacentroval a Vlčkova hlava byla neomylná - 9:3. Soupeřův zmar nakonec dokonal vlastní gól Krejsy, který do branky nasměroval prudkou přihrávku po dlouhé době nastoupivšího Patery - 10:3.

Nový Jáchymov - Nižbor 10:3 (3:3)
Branky: Frydrych 4, F. Bartoš 2, Žalud, Pém, Vlček, vlastní. Rozhodčí: Krupa. ŽK: Stárek, Král. Diváků: 80.
Sestava: P. Budín (46. Z. Merhout) - T. Král (46. J. Odeesho Yaqo), L. Spurný, V. Cimpa, M. Stárek - F. Bartoš (70. L. Patera), J. Krob, P. Vondráček , T. Frydrych - J. Pém (46. M. Vlček), M. Žalud.
Realizační tým: M. Rosenbaum, P. Milfait, J. Havel, J. Vlach.

Memoriál Františka Spurného - 6. ročník - staré gardy - 20.8. 2016
Čechie NJ „A" - Tmaň 3:2, - SKP Č. Budějovice 5:1, - Čechie NJ „B" 5:1; Tmaň - SKP Č. Budějovice 2:1, - Čechie NJ „B" 3:2; SKP Č. Budějovice - Čechie NJ „B" 0:1.
Rozhodčí: Hájek, Pos, Chvátal. Sponzor turnaje: FORTE (F. Voříšek) - Děkujeme!
Konečné pořadí:
1. místo - ČECHIE Nový Jáchymov „A" (skóre 13:4, 9 bodů), 2. místo - Tmaň (skóre 7:6, 6 bodů), 3. místo - ČECHIE Nový Jáchymov „B" (skóre 4:8, 3 body), 4. místo - SKP České Budějovice (skóre 2:8, 0 bodů).