23242526272829
3031

24. říjen 2016 17:31

S novými míči zamířili do soupeřovy branky celkem osmkrát

Nováček soutěže přijel do Nového Jáchymova s několika „veterány", přesto se ujal v zápase vedení...
V 5. minutě se po rohovém kopu v „hlavičkované" uvnitř šestnáctky domácích nejlépe zorientoval Špirit - 0:1. Čechie sice dokázala brankově odpovědět, ale herně se „hledala" prakticky celý první poločas... Kdo ví, zda za nepřesnostmi v řadách domácích stál fakt, že k utkání připravili zbrusu nové míče? Hlavičkovaná se v 9. minutě odehrála také uvnitř šestnáctky soupeře a o vyrovnání se po odrazu míče od břevna postaral hlavou Žalud - 1:1. Za další čtyři minuty vybočil z herní „bídy" průnik Frydrycha, který poté, co přešel s míčem hranici pokutového území, zamířil přesně k tyči - 2:1. Záhy Spurný z trestňáku mířil těsně nad, brzy po něm trefil tyč Vlček, další tutovky vzápětí neproměnili Frydrych a dvakrát Žalud... A tak vůbec první pohlednou kombinační akci zakončoval až deset minut před přestávkou ránou zpoza šestnáctky Vondráček - 3:1. Účet prvního poločasu uzavřel přesnou střelou z 25 m Stárek - 4:1.
Účet druhého dějství pak otevřel stejný hráč po přihrávce Cimpy a to další velice povedenou střelou - 5:1. Během dalších deseti minut Čechie hned třikrát trefila brankovou konstrukci (Žalud, Spurný, Vlček). Šťastný gól poté v 66. minutě zaznamenal zblízka Žalud, když se k němu dostal prudce odražený míč - 6:1. Následovaly další šance Čechie, smolařem v nich byl střídající Pém... Další „hlavičkový ťukes" předvedli domácí v 81. minutě, kdy s citem hlavou zakončoval Frydrych - 7:1. Po Žaludově střele k tyči v posledních vteřinách už jen zazněl konečný hvizd rozhodčího Mázdry - 8:1.

Další utkání sehraje ČECHIE v sobotu 29. října, kdy zamíří do Všeradic (14:30 hodin). Fanouškům na tomto místě připomínáme, že k utkání je vypraven AUTOBUS s odjezdem ve 12:50 hodin z návsi (Čechie tak opět děkuje V. Hrubému).

Nový Jáchymov - Chrustenice 8:1 (4:1)
Branky: Žalud 3, Frydrych 2, Stárek 2, Vondráček. Rozhodčí: Mázdra. Diváků: 100.
Sestava: P. Janda (46. Z. Merhout ) - T. Král (77. J. Havel), L. Spurný, V. Cimpa, M. Stárek - L. Bartoš, P. Vondráček (51. M. Krákora), T. Frydrych, L. Patera (72. J. Pém) - M. Žalud, M. Vlček.
Realizační tým: M. Rosenbaum, P. Milfait, M. Král, M. Plachý, P. Krupa.