17181920212223
24252627282930

30. říjen 2016 19:51

Velká převaha, neproměněné šance, 2 góĺy z trestných kopů

Magnetem desátého kola ve III. třídě (sk. A) bylo utkání Čechie, která se představila ve Všeradicích, kam opět vycestovala autobusem (na tomto místě tak opět poděkování V. Hrubému).

KOMENTÁŘ TRENÉRA:

Silný vítr a opět neuhlídaný začátek zápasu, to byly průvodní znaky 1. poločasu. Kromě zápasu s Hudlicemi jsme v ostatních vždy obdrželi první branku (5x). Tak tomu bylo i ve Všeradicích. Když ve 4 min. zápasu ztratil L. Bartoš na půlící čáře míč, následoval rychlý brejk, centr před naší branku, Havel prohrál hlavičkový souboj a míč se dostal do sítě - 1:0. V 11. min. se Havel nechal snadno obejít, domácí hráč běžel sám na Jandu, naštěstí netrefil branku... V 16. min. jsme zahrávali první rohový kop, bohužel bez výsledku. V 21. min. přihrál Patera Žaludovi, ten ale zakončil slabě. Ve 23. min. opět po ztrátě míče soupeř zacentroval před naší branku, Havel fauloval a domácí šli z penalty do vedení - 2:0. Ve 29. min. potrestal Spurný faul na Vlčka a trefil přesně z trestného kopu - 2:1. Soupeře jsme celkem jasně přehrávali, ale naše převaha byla neplodná.
V prvních vteřinách 2. poločasu trestuhodně zahodil vyloženou šanci Žalud a odstartoval tak přehlídku neproměněných vyložených šancí. Žalud ještě 2x, F. Bartoš 2x, Vlček. A tak trestal soupeř. Z ojedinělého protiútoku v 59. min. - 3:1. V 65. min. přiklepl Frydrych na velkém vápně míč L. Bartošovi a ten levačkou trefil šibenici - 3:2. Nadále jsme soupeře přehrávali a výsledek se dostavil. V 81. min. se nádherně trefil z trestného kopu Frydrych a vyrovnal - 3:3. V nervozním závěru nechal rozhodčí bez povšimnutí sporný zákrok střídajícího Krákory v našem pokutovém území.

Další utkání sehraje ČECHIE v NEDĚLI (6. listopadu 2016) od 14:00 hodin na domácím trávníku proti Ostrovanu Zadní Třebaň.

Přijďte ČECHII znovu povzbudit !!!

Všeradice - Nový Jáchymov 3:3 (2:1)
Branky: Spurný, L. Bartoš, Frydrych. Rozhodčí: Šnajdr. ŽK: Havel, Vondráček. Diváků: 60.