20212223242526
2728293031

06. listopad 2016 19:11

Čtrnáct gólů rovnoměrně rozložených do dvou poločasů

O tom, že vesnický fotbal pozvolna „umírá", se v chladném a deštivém počasí přesvědčily tentokrát pouze čtyři desítky diváků v neděli, kdy do Nového Jáchymova zavítala Zadní Třebaň. Hosté zahájili utkání s prázdnou střídačkou a pouze s deseti hráči... Utkání samotné pro dvě zranění nakonec dohrávali v osmi (!) hráčích. Domácím se tak naskytla již poněkolikáté možnost s chutí si zastřílet a pokusit se na časomíře zobrazit dvouciferné skóre. To se také povedlo a při vší úctě k houževnatému hernímu projevu soupeře nutno podotknout, že bez námahy...

A jak padaly branky?
1:0 (3. minuta) - po rohu skóruje Vondráček střelou k tyči
2:0 (7. minuta) - po přihrávce L. Bartoše skóruje Frydrych
3:0 (10. minuta) - ranou zpoza šestnáctky zvyšuje náskok domácích Spurný
4:0 (13. minuta) - na konci fotbalového ťukesu s Vondráčkem je radující se L. Bartoš
5:0 (19. minuta) - kapitán Spurný vybízí ke skórování Žaluda a ten se nemýlí
6:0 (40. minuta) - další kombinaci přetavuje v gól Spurný
7:0 (42. minuta) - Stárek krásně uvolňuje Spurného, jehož dloubák končí v síti
8:0 (47. minuta) - Vondráček nabíjí Stárkovi a ten míří přesně k tyči
9:0 (50. minuta) - L. Bartoš, tentokrát netradičně pravačkou, a je to tam...
10:0 (55. minuta) - přečíslení obrany hostů zúročuje Vondráček
11:0 (60. minuta) - po „delší" době se do listiny střelců zapisuje opět nejlepší kanonýr Žalud
12:0 (63. minuta) - špatně zahraný ofsajd-systém hostů trestá Vondráček
13:0 (70. minuta) - Frydrych uvolňuje Žaluda a je tu další branka...
14:0 (78. minuta) - Cimpovu teč doráží do sítě zblízka Žalud

Další utkání sehraje ČECHIE v sobotu 12. listopadu, kdy vycestuje do nedalekého Nižboru (14:00 hodin), kde se střetne s místním „B" týmem.

Nový Jáchymov - Zadní Třebaň 14:0 (7:0)
Branky: Žalud 4, Spurný 3, Vondráček 3, L. Bartoš 2, Frydrych, Stárek. Rozhodčí: Kros. Diváků: 40.
Sestava: Z. Merhout - T. Král, V. Cimpa, Krákora, M. Stárek - L. Bartoš (77. M. Plachý), P. Vondráček, T. Frydrych, J. Odeesho Yaqo - M. Žalud, L. Spurný.
Další hráči připravení do hry: A. Havelka.
Realizační tým: M. Rosenbaum, P. Milfait, M. Král, M. Plachý, J. Vlach.