28293031

12. únor 2017 20:07

Z Prahy po prohraném poločase domů nakonec s výhrou

Bílá Hora - Čechie Nový Jáchymov 2 : 4 (2 : 1)

Sestava: Janda - Havel, Krákora, Spurný, Stárek (46. Konopásek) - F. Bartoš, Krob, Vondráček, L. Bartoš - Merhout, Frydrych. Branky: L. Bartoš, Vondráček, Krob, Merhout.

Komentář trenéra:

K prvnímu přípravnému zápasu jsme zajeli do Prahy na Bílou Horu. Soupeř má, mimo jiné, v soutěžích Pražského fotbalového svazu 2 mužstva dospělých, ve II. a III. třídě. Zápas se hrál na velice kvalitní umělé trávě a domácí vstoupili do utkání velice razantně. V prvních minutách si vytvořili 2 dobré šance, ale tu první vyloženou, trestuhodně zahodili. Výsledkově jsme začátek přežili a v 10. min. udeřili. Merhout přihrál L. Bartošovi a ten sám před brankářem nezaváhal -  0:1. Vlastně celý I. poločas jsme vyráběli někdy až neuvěřitelné chyby a po dvou z nich jsme inkasovali. Ve 26. a 37. min. - 2:1.
Mužstvo bylo na chyby a také prohrávané souboje o přestávce důrazně upozorněno a do druhé půle jsme vlítli jako vyměnění. Během 10 minut jsme měli 3 vyložené šance. Výsledek: je nastřelené břevno Merhoutem. Dále jsme pokračovali ve zlepšeném výkonu a Vondráčkovi se podařilo z úhlu vyrovnat - 2:2. Po faulu v pokutovém území proměnil Krob penaltu a rázem jsme vedli - 2:3. Potom vyrobil domácí golman neuvěřitelnou hrubou chybu a Merhout do prázdné branky náš náskok zvýšil - 2:4. Kazem utkání pak byla v závěru rozmíška mezi hráči obou mužstev a rozhodčí o pár minutek dříve zápas ukončil.