Slátaná sestava tentokrát v Praze na soupeře nestačila...

FC Zličín B - Čechie Nový Jáchymov  4 : 2 (2 : 0)

Sestava: Merhout - Král (46. F. Bartoš), Spurný, Cimpa, Krákora - F. Bartoš (46. Pešta), Vondráček, Frydrych, L. Bartoš - Doucha (46. Telvák), Vlček.
Branky: L. Bartoš, Spurný.

Komentář trenéra:

Ke druhému přípravnému zápasu jsme zajeli opět do hlavního města naší republiky, tentokráte na umělou trávu FC Zličín. Nastoupili jsme proti zličínské rezervě, která hraje I. B třídu. Ve skupině A je po podzimu 2016 na 6. místě se ziskem 18 b. A mužstvo klubu hraje pražský přebor, nejvyšší soutěž v rámci Pražského fotbalového svazu. Také na toto utkání jsme horko těžko lepili sestavu vzhledem k omluvám. Z různých důvodů: Janda, Havel, Stárek, Krob, Pém, Pecha. Požádali jsme tedy celkem 3 hráče o výpomoc a dali jsme každému příležitost na jeden poločas. Opět jsme začali zápas volněji a po 15 minutách jsme prohrávali -  1:0. V dalším průběhu nařídil rozhodčí proti nám hodně přísně pokutový kop, který ale Merhout výborným zákrokem zlikvidoval. Na konci poločasu jsme nechali soupeře rychle rozehrát přímý kop na polovině hřiště. Tím pádem jsme nedokázali čelit přečíslení a bylo to 2:0.
V úvodu poločasu druhého jsme soupeře zatlačili do obrany a vytvořili si slušné šance. Z našeho tlaku jsme nic nevytěžili, soupeř naopak z ojedinělého útoku zvýšil na 3:0. Naše mužstvo ale dále bojovalo a L. Bartoš, po dalším závaru v pokutovém území soupeře, snížil na 3:1. Potom jsme excelentně vyřešili rychlý protiútok po rohovém kopu soupeře a Spurný snížil na rozdíl jedné branky - 3:2. Vyrovnání viselo na vlásku. Přišla další naše pěkná kombinační akce, centr z pravé strany, ale Telvák ve stoprocentní šanci selhal. V dalším průběhu jsme netakticky otevírali hru a Zličín nás potrestal čtvrtou brankou.

V neděli 26.2. hrajeme s SK Meteor Kačerov od 14 hodin. Sraz ve 13:00 na hřišti soupeře (UMT).