3031

28. únor 2017 16:40

Z české metropole po týdnu opět se čtyřkou...

SK Meteor Kačerov - Čechie Nový Jáchymov  4 : 1 (2 : 0)

Sestava:  Janda - Konopásek, Spurný, Stárek, Havel - Pecha, Krob (46. Telvák) - Pešta, Vondráček, L. Bartoš - F. Bartoš. Branka: Spurný

Komentář trenéra:

Do třetice do Prahy a zase na umělou trávu. Soupeřem nám byl účastník I.B třídy, kterému se v mistrovských zápasech na podzim příliš nedařilo. Je na posledním místě skupiny B se ziskem pouhých 8 bodů. Nás ale překvapil agresivní, důraznou hrou a zaslouženě zvítězil, i když jsme mu velmi pomohli hrubými chybami.
Naše mužstvo v I. poločase zkoušelo nový systém hry: 4-2-3-1. To znamená hru se 2 defenzivními záložníky a jedním hrotem, kterého mají především podporovat 3 ofenzivní záložníci. Soupeř nás důrazně napadal, naši hráči chybovali v přihrávkách, vpředu jsme neudrželi míč. Kačerov hrozil také dlouhými míči za naší obranu. Na tyto míče, bohužel, reagujeme pozdě. První 2 góly jsme obdrželi ze standardních situací. Nejdříve Havel zbytečně fauloval 20 m od naší branky. Úplně nesmyslně jsme postavili nejmenšího hráče (Konopáska) doprostřed zdi a bylo to 1:0. Druhý trestný kop ze vzdálenosti 30 m - tečovanou střelu Janda nezkrotil a domácí útočník snadno dorazil - 2:0.
Ve II. poločase jsme přešli na pro nás klasický systém 4-4-2. Malé zlepšení ve hře nastalo, ale přišli 2 neuvěřitelné chyby. Nejdříve Spurný ztratil míč jako poslední hráč. Útočník Kačerova šel sám na Jandu a proměnil - 3:0. O pár minutek později přihrával Vondráček zpět na naše obránce a nepřesnou přihrávkou vysunul útočníky domácích do samostatného nájezdu - 4:0. Korekci výsledku dal nádhernou střelo z 25 m Spurný - 4:1.

Příští přípravné utkání sehraje ČECHIE v neděli 5. března v Broumech (POZOR: výkop již ve 13 hodin)