V Broumech se nakonec zrodila čtyřbranková remíza

TJ Broumy - Čechie Nový Jáchymov  2 : 2 (1 : 1)

Janda  - Stárek, Cimpa (15. Odeesho Yago), Spurný, Krákora - Havel, Krob, Pecha (25.  Cimpa), L. Bartoš - F. Bartoš, Vlček.
Sestava - 2. poločas:
Merhout - Havel, Stárek, Spurný, Krákora - Odeesho Yago, F. Bartoš, Cimpa, L. Bartoš - Sirka, Vlček.
Branky: Cimpa, Spurný /PK/

Komentář trenéra:

V dalším přípravném zápase jsme zavítali tentokráte na přírodní trávu do Broum. Hřiště bylo hodně hrbolaté, což výrazně ovlivňovalo kombinační hru. Hned v úvodu utkání pustili rozhodčí (domácí pomezní) 4 m ofsajd. Domácí útočník šel sám na Jandu a nedal mu šanci - 1:0. V 10. minutě bylo vyrovnáno. Havel, hrající nezvykle v záloze, zatáhl míč po pravé straně, se štěstím odcentroval a Cimpa tečovanou střelou napnul síť - 1:1. V 17. minutě se srazili Cimpa s protihráčem, oba utrpěli krvavé zranění. Cimpu vystřídal navrátilec Jacob Odeesho Yaqo. Ve 25. minutě si o střídání řekl Pecha, který kvůli naraženým žebrům nemohl dýchat, do hry se tak opět vrátil Cimpa. První poločas tedy skončil nerozhodným výsledkem.
Ve druhém poločasu se střídaly útoky na obou stranách a obě mužstva byla na štíru se zakončením. Naše mužstvo šlo do vedení proměněnou penaltou odpískanou za ruku obránce, autorem byl Spurný - 1:2. Za chvilku bylo srovnáno. Krákora hodil nepřesně aut, domácí získali míč a po samostatném nájezdu vyrovnali - 2:2. Trochu si zdřímnul brankář Merhout...

-mr-

Další utkání měli fotbalisté Čechie sehrát v sobotu (11.3. 2017) v Drozdově, ale zápas byl zrušen (soupeři se touto cestou omlouváme za vzniklé komplikace).
Poslední přípravný zápas čeká Čechii v sobotu 18. března od 14 hodin (POZOR ZMĚNA) na Tetíně.