21222324252627
28293031

04. duben 2017 17:28

První jarní desítku ochutnali z pípy diváci, na hřišti pak soupeř

Papírové předpoklady poslaly na trávník v roli jasného favorita domácí Čechii. Soupeř ze Srbska kladl v první půli sice statečný odpor, ale i tak byl výsledek první pětačtyřicetiminutovky poměrně výrazný a pro soupeře od Berounky milosrdný. Ve druhém dějství již hosté odpadli, někteří jejich hráči však ani za zcela beznadějného stavu neztráceli místy až přehnaný důraz... Nakonec se v Novém Jáchymově čepovala (nejen v bufetu) první jarní desítka a zhruba stejný počet vyložených šancí ještě zůstal nevyužit... Za zmínku dále stojí určitě bomba Kroba z 25 m či Havlovo sedmdesátimetrové sólo zakončené střelou do brankáře...

A jak padaly branky?

1:0 (11. minuta) - míč vybojoval Krákora a po jeho přihrávce napravil předchozí střelecké selhání F. Bartoš
2:0 (34. minuta) - Spurného pas oslovil Vondráčka, ten zpětně našel F. Bartoše, který se trefil zblízka přesně pod břevno
3:0 (39. minuta) - Cimpův pas poslal do sóla Vlčka, který konečně proměnil svoji třetí vyloženou šanci
4:0 (43. minuta) - po lobu Vondráčka si radost střelce vychutnal kapitán Spurný
5:0 (46. minuta) - Spurného centr sice Vondráček z voleje netrefil ideálně, míč přesto po kiksu brankáře hostí končí u pravé tyče
6:0 (65. minuta) - chybu váhajících zadáků soupeře trestá nemilosrdně střídající Žalud
7:0 (76. minuta) - na konci ukázkového ťukesu v šestnáctce hostí je opět Vondráček
8:0 (80. minuta) - Vondráček je při chuti a střelou po zemi kompletuje svůj hattrick
9:0 (86. minuta) - po rohovém kopu Kroba se podruhé do listiny střelců zapisuje Vlček
10:0 (90. minuta) - dvojcifernou časomíru symbolicky rozsvítí povoláním brankář, tentokrát však v poli, Merhout a to přímo z voleje

Další utkání sehraje ČECHIE v neděli 9. dubna, kdy vycestuje do Zdic (16:30 hodin), kde se střetne s místním „B" týmem.

Nový Jáchymov - Srbsko 10:0 (4:0)
Branky: Vondráček 3, F. Bartoš 2, Vlček 2, Spurný, Žalud, Merhout. Rozhodčí: Marx. Diváků: 80.
Sestava: P. Janda - J. Havel (58. M. Stárek), V. Cimpa, L. Spurný, M. Krákora - F. Bartoš (56. M. Žalud), P. Vondráček, J. Krob, J. Odeesho Yaqo, L. Bartoš (66. Z. Merhout) - M. Vlček.
Realizační tým: M. Rosenbaum, P. Milfait, M. Pelc, M. Štrougal.