17181920212223
24252627282930

11. duben 2017 17:17

Druhou jarní desítku čepovala Čechie tentokrát ve Zdicích

Čechie vlétla do jarní části mistrovské sezóny jako uragán a poté, co zdolala Hudlice a Srbsko, nedala šanci tentokrát béčku zdické Olympie... Přitom zcela pohodový zápas nezačal ve Zdicích pro hosty nijak přesvědčivě. Novojáchymovští se až příliš dlouho sžívali s hrbolatým terénem a byli to domácí, kteří se v úvodních deseti minutách dostali do dvou nebezpečných akcí. Poté už ale přišel bleskurychlý brejk Čechie jako předzvěst ofenzivní síly hostí a branky poté padaly jako na běžícím pásu...

A jak tedy padaly góly?

0:1 (18. minuta) - dlouhý pas Kroba za obránce nachází Frydrycha, ten postupuje sám na branku, spatří ještě lépe postaveného Vlčka a ten otevírá skóre
0:2 (21. minuta) - Odeesho Yaqo si za hranicí šestnáctky navádí míč ke střele a jeho levačka je přesná, když míří přesně k pravé tyči
0:3 (23. minuta) - po vhazování Havla se míče zmocní L. Bartoš, předloží zpětnou přihrávku Frydrychovi a ten suverénně zakončuje
1:3 (33. minuta) - na odvrácený míč Krákorou nereaguje nikdo z jeho spoluhráčů a domácí po střele zpoza šestnáctky překvapí i gólmana Merhouta a snižují
1:4 (37. minuta) - Frydrychův slalom je ukázkový a pro toho hráče i typický s gólovým zakončením
1:5 (40. minuta) - Frydrych tentokrát v roli nahrávače vybízí zpětnou přihrávkou Kroba, který se nemýlí a prostřelí vše před sebou
1:6 (53. minuta) - asistenci si tentokrát připisuje Krob, po jehož přihrávce uklízí míč do branky ukázkovým hokejovým blafákem Vlček
1:7 (58. minuta) - střídající Žalud začíná naplňovat to, s čím přichází na hřiště - po centru Kroba nasměruje hlavou míč do sítě
1:8 (65. minuta) - po chybném odkopu domácích se míče zmocňuje Žalud a po chvilce přidává střelou k tyči svůj druhý gól
1:9 (70. minuta) - akci Žaluda dotáhne do konce Vlček a to střelou k tyči, kterou kompletuje svůj hattrick
1:10 (71. minuta) - hattrickem se může pochlubit i Žalud, který střelou zpoza vápna míří přesně
2:10 (74. minuta) - nesoustředěnost zadáků hostí trestají domácí svým druhým gólem

Další utkání sehraje ČECHIE v neděli 16. dubna, kdy doma přivítá Mořinu (17:00 hodin).

Zdice B - Nový Jáchymov 2:10 (1:5)
Branky: Vlček 3, Žalud 3, Frydrych 2, Odeesho Yaqo, Krob. Rozhodčí: Šnajdr. Diváků: 80.
Sestava: Z. Merhout - J. Havel, L. Spurný, M. Krákora, M. Stárek - L. Bartoš, P. Vondráček, J. Krob, T. Frydrych (57. M. Žalud), J. Odeesho Yaqo (62. F. Bartoš) - M. Vlček.
Realizační tým: M. Rosenbaum, P. Milfait, M. Král, M. Plachý.