19202122232425
262728293031

18. duben 2017 18:04

Soupeř Čechii dlouho vzdoroval, nakonec odjel se sedmi góly

Čechie byla před zápasem opět jeho jasným favoritem a tuto roli také začala brzy naplňovat... Soupeř z Mořiny houževnatě bojoval, nepřijal roli obětního beránka, přesto nakonec odešel z hrací plochy s pořádným přídělem. Stejně jako v minulých zápasech domácí fotbalisté řadu vyložených šancí promarnili...

A jak padaly branky?

1:0 (26. minuta) - Žalud přihrává Frydrychovi, ten se v šestnáctce hezky uvolňuje a střílí přesně k tyči
2:0 (31. minuta) - stoper Spurný na dálku slovně třikrát vyzývá vysunutého předstopera Cimpu k zakončení, ten také velice chytře vzápětí skóruje
3:0 (48. minuta) - spolupráci Kroba s Frydrychem zúročuje pohotově Žalud
4:0 (60. minuta) - na Krobův centr netrpělivě čeká Cimpa, který rovnou z voleje málem trhá síť
5:0 (74. minuta) - Krobův projektil z 28 m končí přesně u levé tyče
6:0 (82. minuta) - výzvu L. Bartoše vyslyší Žalud a opět potvrzuje pověst střelce
7:0 (87. minuta) - Odeesho Yaqo kombinuje s Frydrychem, míč si žádá Krob a jeho další bomba je opět gólová

Další utkání sehraje ČECHIE v neděli 23. dubna, kdy vycestuje na Zdejcinu (17:00 hodin).

Nový Jáchymov - Mořina 7:0
(2:0)
Branky: Cimpa 2, Krob 2, Žalud 2, Frydrych. Rozhodčí: J. Špicl. ŽK: Merhout, Odeesho Yaqo. Diváků: 120.
Sestava: Z. Merhout - J. Havel, V. Cimpa (65. M. Stárek), L. Spurný, M. Krákora - T. Frydrych, P. Vondráček (64. L. Bartoš), J. Krob, J. Odeesho Yaqo, - M. Vlček, M. Žalud.
Realizační tým: M. Rosenbaum, P. Milfait, M. Plachý, M. Pelc, J. Vlach.