21222324252627
28293031

02. květen 2017 16:49

Šancí znovu nespočet, góly tentokrát pouze dva

Jakkoliv mohlo postravení obou celků v tabulce svádět k úvahám, že si Čechie otevře v nedělním zápase opět střelecké manévry, skutečnost byla zcela jiná. První poločas se sice hrál prakticky na jednu branku, jenže s koncovkou byli tentokrát fotbalisté Čechie na štíru... Své by o tom mohl v úvodních minutách vyprávět zejména nejlepší kanonýr Čechie Martin Žalud, který během dvanácti minut spálil hned tři tutovky. V dalších chvílích na něho postupně navázali Vlček, Frydrych či Vondráček. Aź 21. minuta konečně přinesla radost do domácího tábora. Na konci dalšího fotbalového ťukesu byla přesná Frydrychova přihrávka na Vondráčka, který pohodlně dorazil do branky - 1:0. „Zaplaťpánbů" se v ten okamžik přihnalo na mysl hráčů i diváků... Hostující gólman Sloup se představil v Novém Jáchymově ve skvělé formě, Dokázal zlikvidovat jedovaté střely Frydrycha i Vondráčka, ale po půlhodině hry již kapituloval podruhé, přestože si na míč opět sáhl... Bomba Vondráčka levou nohou byla vskutku výstavní - 2:0. Následovaly další zmařené šance - neuspěli nejprve Spurný, poté znovu Žalud. I když byl první poločas ze strany domácích herně vyvedený, zakončení vázlo a skřípalo. Hosté si tak do přestávky odnášeli pro ně hodně přijatelný výsledek...
Úvod druhého dějství domácí zaspali a soupeř díky rychlému Svárovskému několikrát jejich obranu vystrašil. Také ve druhém poločase si však Čechie vytvořila několik příležitostí, přestože její herní projev byl o poznání horší.

Další utkání sehraje ČECHIE v neděli 7. května, kdy vycestuje k zápasu sezóny do Berouna na půdu místního Cembritu (10:15 hodin).

Nový Jáchymov - Vysoký Újezd 2:0