21222324252627
28293031

22. květen 2017 20:19

Splněná povinnost před důležitým domácím zápasem

Po domácí porážce se Svatou odjížděla Čechie k dalšímu utkání na půdu soupeře s jasným cílem - napravit toto zaváhání další výhrou. Probíhající MS v ledním hokeji a předposlední kolo naší nejvyšší fotbalové soutěže se zcela jistě projevilo na návštěvnosti tohoto duelu...
Čechie si od úvodních vteřin vytvořila územní převahu s velkým tlakem, čemuž domácí fotbalisté vzdorovali hodně důraznou hrou. Po několika promarněných šancích se jako první zapsal do listiny střelců ve 13. minutě Martin Žalud, který se uvnitř malého vápna po Havlově průniku a následné přihrávce nemýlil - 0:1. Druhý gól přidal za čtyři minuty po centru Odeesho Yaqo opět Žalud, tentokrát hlavou z úrovně penaltové značky - 0:2. Odeesho Yaqo zakrátko servíroval, tentokrát levačkou, míč Cimpovi a ten uvnitř šestnáctky zamířil rovněž přesně - 0:3. Když si pak Frydrych po narážečce s Vondráčkem v nastaveném čase první půle vychutnal mladého domácího gólmana, byl stav již 0:4.
Bylo více či méně jasné, že druhý poločas se bude dohrávat jen z povinnosti a s cílem dohrát utkání bez zranění. Hned v úvodu druhé půle zasahoval pohotově také P. Janda. Hostující gólman už ale nemohl zabránit čestnému gólu soupeře ze 48. minuty, který padl po rychlém brejku - 1:4. Účet zápasu podtrhl po dalším centru Odeesho Yaqo opět Cimpa, který dorážel míč do sítě uvnitř šestnáctky - 1:5.

Další utkání sehrají v neděli 28. května od 17 hodin na vlastním hřišti s týmem Všeradic. Tento zápas bude zároveň posledním vystoupením Čechie v domácím prostředí, zbývající dva zápasy již sehraje na půdě svých soupeřů. Přijďte tedy Čechii v letošní sezóně naposledy povzbudit do místního fotbalového stánku. Občerstvení zajištěno, vstupenky jsou tradičně slosovatelné.

Chrustenice - Nový Jáchymov 1:5 (0:4)
Branky: Žalud 2, Cimpa 2, Frydrych. Rozhodčí: Krupa. ŽK: Vondráček. Diváků: 40.
Sestava: P. Janda - J. Havel (50. M. Stárek), L. Spurný, V. Cimpa, M. Krákora - Odeesho Yaqo, L. Bartoš, P. Vondráček (58. Z. Merhout), T. Frydrych , F. Bartoš - M. Žalud.
Realizační tým: M. Rosenbaum, P. Milfait, M. Pelc, M. Plachý.