21222324252627
28293031

29. květen 2017 18:37

Poslední domácí výhra znamená další tři důležité body

K poslednímu domácímu utkání sezóny nastupovala Čechie s jasným cílem - vyhrát! Tento záměr se jí úvodní čtvrthodinku nedařilo plnit, ale i tak měli domácí herně jasně navrch. Až v 16. minutě si o přihrávku po levé straně postupujícímu L. Bartošovi řekl Krob a poté po zemi překonal gólmana Nájemníka - 1:0. Další ránu z 18. minuty Krobovi již všeradický brankář lapil, stejně jako trestný kop ve 25. minutě. Gól mohla připojit Čechie po bratrské spolupráci záložníků Bartošů. Filip servíroval centr přesně na Lukáše, ale ten branku z 18 m netrefil... Pojistku však domácí před odchodem do kabin přece jen přidali. Autové vhazování Havla převzal Frydrych a ani jeho výzvou nepohrdl uvnitř šestnáctky nabíhající Vondráček - 2:0.
Jestliže soupeř v prvním poločasu vůbec neohrozil branku, ve druhém dějství se hra opticky vyrovnala. Se zakončením však byly Všeradice i nadále na štíru... Naopak, Čechie se definitivně uklidnila v 54. minutě. To Cimpa přesnou přihrávku vybídl do brejku F. Bartoše, jehož střela z hranice šestnáctky se odrazila od pravé tyče do sítě - 3:0. Vůbec první střeleckou příležitost si hosté vypracovali po rohovém kopu v 57. minutě, jenže hlavičkující Kulhavý mezi tyče nezamířil. Blíže byl na opačné straně hřiště Frydrych už v další minutě, ale trefil pouze břevno! Pak Frydrych ideálně uvolnil L. Bartoše, ale ten se tváří v tvář Nájemníkovi do listiny střelců jako bratr nezapsal... Čtvrtý gól v utkání (svůj 43. v sezóně) pak tři minuty před závěrečným hvizdem přidal střídající Žalud. Jeho otočka na hranici šestnáctky a následná přesná střela přiřkla Čechii v úmorném vedru zaslouženou a důležitou výhru 4:0.

Další utkání sehraje ČECHIE v sobotu 3. června, kdy vycestuje k zápasu do Zadní Třebaně (17:00 hodin).

Nový Jáchymov - Všeradice 4:0
(2:0)
Branky: Krob, Vondráček, F. Bartoš, Žalud. Rozhodčí: Vlachopulos. ŽK: Krob. Diváků: 150.
Sestava: Z. Merhout - J. Havel, L. Spurný, V. Cimpa, J. Odeesho Yaqo - T. Frydrych, P. Vondráček, F. Bartoš (83. M. Krákora), J. Krob, L. Bartoš - M. Vlček (70. M. Žalud).
Další hráči připravení do hry: P. Janda.
Realizační tým: M. Rosenbaum, P. Milfait, M. Plachý, J. Vlach, M. Král, M. Pelc.