21222324252627
28293031

20. červen 2017 22:08

V Chodouni již "na pohodu"...

S klidem a s již pochopitelným cílem „udělat si žízeň" odjížděla Čechie k poslednímu utkání sezóny do Chodouně. Hosté byli v utkání i přes nekompletní sestavu favority, ale v první půli toho příliš nepředvedli... Nebylo divu, že se tak do první šance dostal domácí Hubáček, který našel u tyče připraveného Jandu. Cimpova hlavička na opačné straně zase zaměstnala domácího gólmana Kliku. Pak se ozval prudkou střelou směřující těsně vedle Odeesho Yaqo a po něm při dlouhém sólu Havel. Když ze vzduchu míč dobře trefil Cimpa, jehož pokus Klika kryl, a po něm Frydrych spálil velkou šanci, mohlo se zdát, že Čechie získává opět herní pohodu. Do té bylo sice ještě daleko, ale ve 35. minutě se Čechie přece jen dočkala. Frydrych našel Havla, který domácího brankáře konečně prostřelil - 0:1.
Se změnami v sestavě vyrukovala na trávník Čechie do druhé půle. Nejprve mířil vedle „na hrotu" působící brankář Z. Merhout. Srovnat skóre mohl vzápětí domácí Flachs, ale také nedal. Nevedlo se ani F. Bartošovi po přihrávce Cimpy. V 56. minutě už ale přišel uklidňující gól. Po akci Frydrycha, Merhouta a Vondráčka se do listiny střelců zapsal Vlček - 0:2. S góly se tak najednou tzv. „roztrhl pytel". Za dvě minuty vybídl ke skórování Vondráček Merhouta a bylo to 0:3. Po dalších čtyřech minutách Frydrych chytře uhnul Krákorově pasu a Cimpa si věděl rady - 0:4. V 70. minutě Spurného dlouhý nákop převzal těsně před půlící čarou stojící Frydrych a sám proti gólmanovi tentokrát nezaváhal - 0:5. Domácí měli příležitost v 74. minutě, kdy střídající Lejček trefil pouze tyč. Pohodový zápas před postupovou dokopnou uzavřel svým typickým slalomem Frydrych - 0:6.

Chodouň - Nový Jáchymov 0:6 (0:1)
Branky: Frydrych 2, Havel, Vlček, Merhout, Cimpa. Rozhodčí: Pánek. Diváků: 50. ŽK: Janda, Krákora.
Sestava: P. Janda - J. Havel (46. F. Bartoš), M. Krákora, L. Spurný, V. Cimpa, M. Stárek - Odeesho Yaqo, P. Vondráček, T. Frydrych - M. Vlček (66. R. Mitrovský), M. Plachý (46. Z. Merhout).
Realizační tým: M. Rosenbaum, P. Milfait, M. Pelc, M. Plachý.