31. červenec 2017 22:09

První přípravný zápas a s ním vysoká výhra

Komentář trenéra:

Čechie Nový Jáchymov - ČL-U Beroun B 8:0 (3:0)

V prvním přípravném zápase nové sezóny 2017/2018 jsme přivítali na našem hřišti účastníka okresního přeboru. Zatím jsme nemohli představit žádnou novou posilu, protože jednání s hráči uvízla na mrtvém bodě. Pomalu se vrací Lukáš Patera, ale třísla stále bolí. A vypadá to, že by se mohl, po loňské sérii zranění nezpůsobených na fotbale, vrátit Karel Pecha. Aktivní činnost přerušil Tomáš Král z pracovních důvodů. Zatím tedy jedinou posilou je vrátivší se brankář Petr Budín. Petra Jandu jsme po předchozí dohodě klubů vrátili Hýskovu a Jirka Pém již na jaře prakticky „zanechal" aktivní činnosti.

Začátek zápasu byl z naší strany trochu vlažnější. Potíže nám dělaly dlouhé míče za naší obranu, protože v součinnosti vázla, nebo nebyla žádná, komunikace. První branku vstřelil hlavou Spurný po rohovém kopu Kroba - 1:0. Další rohový kop Kroba a Žalud hlavou zvyšuje - 2:0. Skóre I. poločasu uzavřel Vondráček po výborné spolupráci Žalud, Frydrych, Spurný - 3:0. Hosté měli také šance, ale neproměnili, což pak platilo i ve II. poločase. Naše šance ve druhé půli postupně proměnili  L. Bartoš, Krob, Frydrych, Cimpa a Vondráček.

Sestava:

Merhout ( 46. Budín) - Havel, Krákora, Stárek, Odeesho Yago - Spurný (46. F. Bartoš), Vondráček, Krob, Frydrych (46. L. Bartoš) - Žalud, Cimpa (46. Frydrych). Vystřídaní hráči se pak v průběhu II. poločasu dostali zpět do hry.

-mr-

INFO

Další přípravné zápasy sehraje Čechie s pražskými soupeři (viz kalendář - příp. v levém MENU rubrika - CO-KDY-KDE). Program na hřišti v Novém Jáchymově bude pokračovat turnajem starých gard v sobotu 26.8. 2017 (Memoriál Františka Spurného). Hned následující den, v neděli 27. srpna, vstoupí Čechie do podzimní části okresního přeboru utkáním proti rezervě ČL-U Beroun. Ve středu 30. srpna čeká novojáchymovské fotbalisty pohárový zápas v Litni.
ROZPIS ZÁPASŮ najdete v levém MENU („A" mužstvo - ROZPIS ZÁPASŮ).