22232425262728
2930

01. říjen 2017 20:16

Můj dům, můj hrad - Čechie doma zdolala dalšího soupeře

Čechie nastoupila po týdnu opět na domácí půdě, tentokrát přivítala před početnou kulisou Broumy, které v úvodních kolech okresního přeboru předváděly dle referencí líbivý a účelný fotbal. Jejich sílu určitě otupilo zranění střelce Nováka ve 12. minutě zápasu a hosté jako by se po tomto okamžiku z hrací plochy postupně vytráceli...
V úvodní šanci zajímavého duelu se po Merhoutově přihrávce ocitl Žalud, ale mířil mimo tyče. Osmáctá minuta přinesla na straně domácích další příležitost. Po rychlém brejku Spurného to byl opět Žalud, který ani tentokrát do branky nezamířil. Míč se do sítě dostal až ve 28. minutě z kopačky Merhouta, ale ofsajdový praporek udržel na časomíře dvě nuly... Čechie se tak mohla poprvé opravdu radovat po půlhodině hry. Po Havlově autu se do kombinace zapojili Merhout, Krob a opět Havel, aby na konci parádní souhry byla Cimpova nechytatelná hlavička - 1:0. Zakrátko po vedoucí brance to levačkou zkoušel chytře z 18 m Frydrych, jenže míč pouze těsně zapadl za břevno broumské svatyně... Čechie byla při chuti, dobře kombinovala a nutila soupeře k chybám. Ve 34. minutě Frydrych vysunul kolmicí Žaluda, který napoprvé proti brankářovi Bednářovi neuspěl, ale míč vybojoval zpátky pro sebe a do opuštěné branky již poslal druhý a gólový pozdrav - 2:0. Za další tři minuty museli hosté zkousnout další hořkou pilulku... Krob svým typickým způsobem od potoka ostře zacentroval do šestnáctky a přestože v tomto území byla řada hráčů, míč nikdo netečoval a ten skončil u pravé tyče - 3:0. Aby toho nebylo málo, domácí se dočkali do přestávky ještě jednoho gólu. Ve 44. minutě servíroval opět Krob prudký centr do šestnáctky, kam nabíhala útočná vozba domácích, a Cimpa tentokrát v pádu potvrdil pověst hlavičkáře - 4:0.
Ve druhé půli se dlouhé minuty ani jeden ze soupeřů nedostával na dostřel branky, a tak první druhopoločasové vzrušení přinesl až rohový kop Kroba, po kterém tentokrát hlavičkující Žalud nasměroval míč do Bednáře. Až v 80. minutě se Čechie dočkala kýženého „bůra", když se přízemní střelou přesně k tyči z 20 m trefil Vondráček - 5:0. Krobovu dělovku z dobrých 30 m Bednář v 85. minutě s námahou vytlačil na roh, ale dvě minuty před koncem kapituloval ještě jednou. To Spurného přihrávkou v šestnáctce hostí nepohrdl střídající F. Bartoš a nechytatelnou ranou uklidil míč pod břevno - 6:0.
Čechie i nadále dle přísloví „můj dům - můj hrad" porazila, tentokrát v korektně vedeném duelu, dalšího soupeře.

Další utkání sehraje ČECHIE v neděli 8. října v Hořovicích, kde změří síly s nejmladším účastníkem mezi okresní elitou a tím je „B" tým FK Hořovicko (16:00 hodin).
PŘIJEĎTE ČECHII ZNOVU POVZBUDIT !!!

Nový Jáchymov - Broumy 6:0
(4:0)
Branky: Cimpa 2, Žalud, Krob, Vondráček, F. Bartoš. Rozhodčí: Šnajdr - Knotek, Vodička. Diváků: 200.
Sestava: P. Budín - M. Krákora (60. M. Stárek), L. Spurný, V. Cimpa (78. F. Bartoš), J. Havel - J. Odeesho Yaqo, J. Krob, P. Vondráček, T. Frydrych - Z. Merhout (57. M. Vlček), M. Žalud (83. L. Patera).
Realizační tým: M. Rosenbaum, P. Milfait, M. Plachý, J. Vlach, M. Pelc.