22232425262728
2930

22. říjen 2017 19:33

Špatný pohyb, špatná hra a prohra

Než se Čechie stačila v útulném stašovském fotbalovém stánku rozkoukat, prohrávala zásluhou Pavla Bartoše o dvě branky.  Dva útoky domácích tak po pěti minutách prakticky určily osud zápasu... Čechii scházel v sobotu pohyb, přesnost a co víc, také zdravý nováčskovský elán, který ji zdobil v minulých duelech. Nedůsledné bránění protihráčů v okresním přeboru již soupeři dokáží trestat a tak tomu bylo i ve Stašově.  Až po půlhodině se hra opticky vyrovnala a hosté dokázali zakrátko snížit. Ve 36. minutě Krob slovně nastartoval Havla, jehož průnik zakončený ukázkovým bodlem k tyči znamenal, bohužel, jediný novojáchymovský gól v utkání. Naděje hostů trvala necelé čtyři minuty, kdy centrovaný míč propadl v šestnáctce až příliš lacino ke Koželuhovi a bylo to znovu o dvě branky.
Po změně stran se Čechie snažila herně zvednout, ale Hrudka potrestal v 60. minutě marné a neoprávněné ofsajdové protesty hostí brejkovým gólem. Herní útlum pokračoval i v dalších minutách, a tak není divu, že si Čechie vytvořila za celý zápas jedinou pohlednou kombinační akci, která ale gólem neskončila.
Tři body tak po zásluze zůstaly na domácím trávníku a Čechii nezbývá nic jiného, než v dalším kole v domácím prostředí znovu zapnout na plné obrátky...

Další utkání sehraje ČECHIE v neděli 29. října, kdy doma přivítá Drozdov (14:30 hodin).

Stašov - Nový Jáchymov 4:1
(3:1)
Branka: Havel. Rozhodčí: J. Špicl - M. Špicl, Kros. ŽK: Spurný, Krákora, Havel. Diváků: 80.
Sestava: Z. Merhout - M. Krákora (46. J. Odeesho Yaqo), L. Spurný, V. Cimpa, J. Havel - M. Stárek, J. Krob, T. Frydrych, L. Patera (59. K. Pecha) - M. Žalud (76. J. Pém), M. Vlček (67. F. Bartoš).
Realizační tým: M. Rosenbaum, P. Milfait, M. Plachý, M. Pelc.

e-mail: p.milfait@atlas.cz