22232425262728
2930

30. říjen 2017 16:52

Poslední minuty a vteřiny v režii Kroba, Čechie nakonec bere tři body

Bez svého kapitána Spurného nastoupila Čechie k dalšímu utkání doma proti Drozdovu. Soupeř se představil jako kompaktní tým s rychlým přechodem do protiútoku a domácí museli během devadesáti minut několikrát děkovat svému brankáři Budínovi, který je zachránil od pohromy ...
První poločas na těžkém terénu skončil po fotbalovém boji bezbrankovou remízou a rozhodnout tedy měla druhá pětačtyřicetiminutovka.
V ní se nadále válčilo o každý metr nasáklé hrací plochy a oba brankáři stále drželi čisté konto. Ideální příležitost změnit stav měl v 66. minutě hostující Pichlík z trestného kopu na hranici pokutového území, ale naložil s ním, naštěstí pro domácí, zle nedobře... Následovat tak mohl rychlý brejk domácích a po ukázkové spolupráci trojice Vlček - Frydrych - Žalud propálil nadvakrát gólmana Krafka bouřlivák Krob - 1:0. Za deset minut však hosté zaslouženě vyrovnali, když využilli nedůsledného bránění soupeře a hlavičkou se prosadil T. Pergl - 1:1. V době, kdy již oba tábory počítaly s bodem, přišel pro hosty doslova šok. V posledních vteřinách zápasu rozhodla o cenném zisku tří mistrovských bodů citlivá pravačka Kroba, který míč uklidil přesně k pravé tyči nakonec zklamaného gólmana Krafka - 2:1. Drozdov pak už musel pouze strávit rozehrání ve středovém kruhu a závěrečný hvizd rozhodčího Krupy, zatímco v táboře domácích vypuklo šťastné a bujaré veselí...

Další utkání sehraje ČECHIE v sobotu 4. listopadu v Tlustici, kam je také pro fanoušky opět vypraven autobus (Čechie tímto znovu děkuje V. Hrubému). Odjezd autobusu ve 12:20 hodin, výkop ve 14:00 hodin.