22232425262728
2930

20. listopad 2017 16:29

Emotivní utkání před dokopnou...

Oba soupeři se před časem dohodli, že sehrají své utkání již v sobotu dopoledne, aby mohli začít hodnotit podzimní část sezóny ještě za světla... Přátelská dohoda se však s přibývajícími minutami na hrací ploše často měnila v emoce a ostrá slova!
Slibnější úvod zápasu si hosté nemohli přát. Krob zatočil svůj rohový kop přímo do branky a Čechie vedla - 1:0. Na opačné straně hřiště vzápětí spálil stoprocentní příležitost ke skórování Svatý, neujal se ani trestný kop J. Kličky, po chvilce domácí sice skórovali, ale z ofsajdu, takže gól platit nemohl. Trestňák Kroba vyrazil Váca s námahou na roh a na hřišti se pořád něco dělo... V obrovské šanci domácí útočník Brodan jen napálil Merhouta, podobně dopadl i Odeesho Yaqo před druhou brankou. Vyrovnání přinesla již 11. minuta, kdy si neobsazený V. Vlček počínal vcelku suverénně - 1:1. Odpovědí byla další rána Kroba, kterou Váca zastavil u tyče. Divokou čtvrthodinku zakončila dělovka Kroba, která se od břevna odrazila do gólmana, poté se ale míč podruhé odrazil pro hosty hodně nešťastně na brankové čáře od drnu zpět do hřiště! V 19. minutě se stav měnil znovu. Centr Brodana přistál na hlavě zadáky opomenutého R. Kličky a míč zapadl u vzdálenější tyče do sítě - 2:1. Minutu před přestávkou pálil Odeesho Yaqo po pohledné spolupráci spoluhráčů bez přípravy zbrkle nad branku.
Po změně stran pokračoval otevřený fotbal z obou stran. Již po pár vteřinách vykopával po závaru míč z brankové čáry kapitán Spurný! Po chvilce Merhout skvěle vychytal rozběhnutého R. Kličku, nicméně se už za pár minut musel sám hodně červenat. Trestný kop J. Kličky z 25 m mu totiž proklouzl mezi prsty do sítě a bylo to 3:1. Hosté se nevzdávali a nadále chtěli hrát především dopředu. Spurného hlavička po centru Kroba letěla ještě vedle, ale naději do posledních minut dal Čechii F. Bartoš čtvrt hodiny před koncem zápasu. Ten se po přihrávce Frydrycha uvolnil v rohu šestnáctky a jeho odvážný střelecký pokus byl rázem přímo výstavní - 3:2. Své zaváhání poté napravil Merhout, když tváří v tvář vychytal Brodana a udržel stávající, pro Čechii stále hratelný stav... Spurného sražená střela si deset minut před koncem cestu do sítě nenašla a nejvíce vzruchu vyrobil v dalších minutách zákrok J. Kličky na Žaluda uvnitř šestnáctky. Hosté se marně dožadovali pokutového kopu, navíc předčasně musel pod sprchy Krob. Domácí svůj těsný náskok ve vypjatém závěru udrželi a Čechie se tak tentokrát bez bodů přesunula do vlastních kabin, kde ještě dohrávala několik podzimních zápasů...

Další utkání sehraje ČECHIE na jaře 2018.
Čechie tímto děkuje svým fanouškům za přízeň a podporu ve všech předešlých utkáních.

Trubín - Nový Jáchymov 3:2
(2:1)
Branky: Krob, F. Bartoš. Rozhodčí: Kareš - Šnajdr, Plecitý. ŽK: Havel, Spurný, Krob. ČK: Krob. Diváků: 50.
Sestava: Z. Merhout - M. Krákora, L. Spurný, M. Stárek, J. Havel - J. Odeesho Yaqo, J. Krob, T. Frydrych, L. Patera - M. Žalud, F. Bartoš.
Realizační tým: M. Rosenbaum, P. Milfait, M. Plachý, M. Pelc, P. Pelc., P. Vondráček.